Земјоделски машини KRONE од Полска

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини KRONE од Полска: 16 огласа

силажен комбајн KRONE Big X 650
11
€ 41.520 PLN USD PLN 177.000 ≈ US$ 46.113
Силажен комбајн
Година 2007 Километража Сила 650 кс
Полска, Wielichowo
преса за роло бали KRONE Combi Pack 1500
4
€ 28.610 PLN USD PLN 121.950 ≈ US$ 31.771
Преса за роло бали
Година 2010 Километража Сила
Полска, Poświętne
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
жетварка KRONE easy collect 7500
6
€ 4.500 USD ≈ US$ 4.998
Жетварка
Година 2007 Километража Сила
Полска, Wielichowo
силажен комбајн KRONE BigXV8
6
€ 66.140 PLN USD PLN 281.950 ≈ US$ 73.456
Силажен комбајн
Година 2006 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Wanacja
преса за роло бали KRONE comprima cf 155 xc
8
€ 55.000 USD ≈ US$ 61.083
Преса за роло бали
Година 2018 Километража Сила
Полска, Bartoszewice
преса за роло бали KRONE Combi Pack Multi-cut 1500V prasoowijarka
8
€ 25.800 PLN USD PLN 110.000 ≈ US$ 28.658
Преса за роло бали
Година 2010 Километража Сила
Полска, Boleszkowice
силажен комбајн KRONE Big x 700
78
аукција € 150.000 USD ≈ US$ 166.590
Силажен комбајн
Година 2018 Километража Сила 775 кс
Полска, Grzędy
силажен комбајн KRONE Big XV8
1
€ 68.500 PLN USD PLN 292.000 ≈ US$ 76.074
Силажен комбајн
Година 2006 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Wanacja
гребло KRONE ks 60/60 duo
6
€ 4.222 PLN USD PLN 18.000 ≈ US$ 4.689
Гребло
Година 1999 Километража Сила
Полска, Mrocza
слама култиватор KRONE
20
€ 938,30 PLN USD PLN 4.000 ≈ US$ 1.042
Слама култиватор
Година 06/1998 Километража Сила
Полска, Łódź
силажен комбајн KRONE Big X 700
8
€ 165.400 PLN USD PLN 705.000 ≈ US$ 183.671
Силажен комбајн
Година 2013 Километража 2012 м/ч Сила
Полска, Kietrz
косачка KRONE kosiarka easy cut 280 .lely claas
7
€ 3.636 PLN USD PLN 15.500 ≈ US$ 4.038
Косачка
Година 2004 Километража Сила
Полска, Augustów
силажен комбајн KRONE Big X 500
8
€ 41.050 PLN USD PLN 175.000 ≈ US$ 45.592
Силажен комбајн
Година 2007 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Skoczów
гребло KRONE Swadro 651
7
€ 4.668 PLN USD PLN 19.900 ≈ US$ 5.184
Гребло
Година 11/2000 Километража Сила
Полска, Gniezno
косачка со климатик KRONE Easycut 6210 CV
12
€ 15.720 PLN USD PLN 67.000 ≈ US$ 17.455
Косачка со климатик
Година 10/2009 Километража Сила
Полска, Gniezno
Омилени : 0 Споредба : 0