Земјоделски машини KRONE Big X

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини KRONE Big X: 52 огласа

силажен комбајн KRONE BIG X 500
18
138.500 € USD ≈ 153.846 US$
Силажен комбајн
Година 2012 Километража Сила
Австрија, Kirchdorf
адаптер за пченка KRONE BIG X 580
34
аукција 10.000 € USD ≈ 11.108 US$
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Сила 585 кс
Белгија, Deinze
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
силажен комбајн KRONE BIG X 630
9
преговара
Силажен комбајн
Година 2017 Километража 840 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
силажен комбајн KRONE Big X V12
11
преговара
Силажен комбајн
Година 2007-08-08 Километража Сила 680 кс
Германија, Kunde
силажен комбајн KRONE BIG X 650
7
преговара
Силажен комбајн
Година 2007-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-50680 St Clair Sur Elle
силажен комбајн KRONE BIG X 630
7
преговара
Силажен комбајн
Година 2017-08-08 Километража 129 м/ч Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн KRONE BIG X 1100
10
преговара
Силажен комбајн
Година 2011 Километража 800 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
силажен комбајн KRONE BIG X 1100
5
115.000 € USD ≈ 127.742 US$
Силажен комбајн
Година 2011-08 Километража 2527 м/ч Сила 1078 кс
Германија, 29690 Schwarmstedt
силажен комбајн KRONE Big X 580
16
209.000 € USD ≈ 232.157 US$
Силажен комбајн
Година 2015 Километража 1593 м/ч Сила 579 кс
Германија, Barsinghausen-Göxe
силажен комбајн KRONE Big X 1100
1
225.000 € USD ≈ 249.930 US$
Силажен комбајн
Година 2015 Километража 2300 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
силажен комбајн KRONE BiG X 650
9
78.907,56 € USD ≈ 87.651 US$
Силажен комбајн
Година 2009-08 Километража 2098 м/ч Сила 650 кс
Германија, 48488 Emsbüren
силажен комбајн KRONE BIG X 700
5
120.000 € USD ≈ 133.296 US$
Силажен комбајн
Година 2011 Километража 2333 м/ч Сила 775 кс
Германија, Niebüll
силажен комбајн KRONE Big X 700
8
166.400 € PLN USD 704.950 PLN ≈ 184.827 US$
Силажен комбајн
Година 2013 Километража 2012 м/ч Сила
Полска, Kietrz
силажен комбајн KRONE Big X 700
4
преговара
Силажен комбајн
Година 2011-08-08 Километража 2936 м/ч Сила 699 кс
Германија, Hamburg
преса за четвртасти бали KRONE BIG PACK 120x70
5
8.500 € USD ≈ 9.442 US$
Преса за четвртасти бали
Година 2001-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се