Филтри -

Земјоделски машини KRONE

Резултати од пребарување: 664 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини KRONE: 664 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
гребло KRONE Swadro TS 740 Twin
38
аукција 3.395 € SEK USD 35.500 SEK ≈ 3.833 US$
Гребло
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Karlstad
косачка KRONE Easy Cut 3210CV
29
аукција 3.921 € SEK USD 41.000 SEK ≈ 4.427 US$
Косачка
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
косачка KRONE Easy Cut 32 CV Float
19
аукција 2.104 € SEK USD 22.000 SEK ≈ 2.376 US$
Косачка
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
преса за четвртасти бали KRONE Big Pack 80-80 Multi Cut  Firkantpresse
30
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2000 Километража Сила
Норвешка, Lillehammer
гребло KRONE KS 6,5
5
5.500 € USD ≈ 6.209 US$
Гребло
Година 1997 Километража Сила
Австрија, Kirchdorf
косачка KRONE AM 323
6
3.900 € USD ≈ 4.403 US$
Косачка
Година 2004 Километража Сила
Австрија, Kirchdorf
авто-вчитување на приколка KRONE Titan 6/48
22
6.671 € CZK USD 178.000 CZK ≈ 7.532 US$
Авто-вчитување на приколка
Година 2009 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
преса за четвртасти бали KRONE Big Pack 120 -70
2
15.000 € USD ≈ 16.930 US$
Преса за четвртасти бали
Година 2001 Километража Сила
Чехија, Chomutov
преса за четвртасти бали KRONE Combi Pack 1500 MC
10
21.795 € USD ≈ 24.610 US$
Преса за четвртасти бали
Година 2004-08-08 Километража Сила
Луксембург, Lu-7737 Colmar-Berg
преса за четвртасти бали KRONE TANDEM V150XC EXTREME
9
39.735 € USD ≈ 44.860 US$
Преса за четвртасти бали
Година 2016-08-08 Километража Сила
Австрија, At-4560 Kirchdorf
косачка KRONE ActiveMow R320
1
цена на барање
Косачка
Година Километража Сила
Луксембург, Lu-7737 Colmar-Berg
преса за роло бали KRONE TANDEM V150XC EXTREME
9
44.900 € USD ≈ 50.690 US$
Преса за роло бали
Година 2016 Километража Сила
Австрија, Kirchdorf
преса за роло бали KRONE COMPRIMA V 150 CX
7
35.900 € USD ≈ 40.530 US$
Преса за роло бали
Година 2015 Километража 19500 м/ч Сила
Австрија, Kalsdorf
авто-вчитување на приколка KRONE Turbo 3200
7
1.837 € CZK USD 49.000 CZK ≈ 2.073 US$
Авто-вчитување на приколка
Година 1985 Километража Сила
Чехија, Jihlava
преса за четвртасти бали KRONE Big Pack 1290
8
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2009 Километража Сила
Чехија, Chomutov
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 664 огласа
Прикажи
Претплати се