Филтри -

Земјоделски машини KÖCKERLING

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини KÖCKERLING: 38 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбинирана сеалка KÖCKERLING Triathlon 10 Meter Trailed Drill
16
39.410 € GBP 36.000 GBP
Комбинирана сеалка
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
слама култиватор KÖCKERLING Vario 400
17
18.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2006 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
култиватор KÖCKERLING ALLROUNDER 4M
7
13.400 €
Култиватор
Година 2020 Километража Сила
Австрија, Korneuburg
комбинирана сеалка KÖCKERLING ULTIMA
6
ВИДЕО
83.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2016 Километража Сила
Украина, Луцк
диск брана KÖCKERLING REBELL CLASSIC 600 T
10
цена на барање
Диск брана
Година 2020 Километража Сила
Германија, Melle-Wellingholzhausen
диск брана KÖCKERLING REBELL CLASSIC 600 T
10
цена на барање
Диск брана
Година 2020 Километража Сила
Германија, Melle-Wellingholzhausen
диск брана KÖCKERLING REBELL CLASSIC 300
7
цена на барање
Диск брана
Година 2020 Километража Сила
Германија, Espelkamp
комбинирана сеалка KÖCKERLING  Grasmaster 600
6
11.900 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2019 Километража Сила
Германија, Bovenden
слама култиватор KÖCKERLING TRIO 3M
7
12.500 €
Слама култиватор
Година 2019 Километража Сила
Австрија, Korneuburg
култиватор KÖCKERLING QUADRO 460
4
15.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2005 Километража Сила
Германија, Obertraubling
нови диск брана KÖCKERLING REBELL CLASSIC 600
6
33.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2019 Километража Сила
Германија, Barsinghausen-Göxe
брана KÖCKERLING REBELL CLASSIC 300
12
8.900 € Без ДДВ
Брана
Година 2019 Километража Сила
Германија, Gyhum-Nartum
машина за подготовка на почвата за сеидба KÖCKERLING QUADRO 460
1
12.900 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2005 Километража Сила
Германија, Bückeburg-Rusbend
култиватор KÖCKERLING ALLROUNDER
4
12.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2019 Километража Сила
Германија, Werl-Oberbergstraße
комбинирана сеалка KÖCKERLING Grasmaster 600
5
7.900 €
Комбинирана сеалка
Година 2009-08-08 Километража Сила
Германија, 23881 Alt Mölln
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се