Филтри -

Земјоделски машини JOSKIN

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини JOSKIN: 48 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ѓубриво засилувач JOSKIN MODULO 2
10
20.776 €
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 12000 м³
Година 2008-08-08 Километража Сила
Германија, De-64823 Gross Umstadt
течно ѓубриво засилувач JOSKIN
41
аукција 26,86 € DKK 200 DKK
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина 18 м³
Година 1999 Километража Сила
Данска, Storvorde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
растурач на арско ѓубре JOSKIN TORNADO
1
аукција аукција
Растурач на арско ѓубре
Година 2016 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
растурач на арско ѓубре JOSKIN TORNADO
1
аукција аукција
Растурач на арско ѓубре
Година 2016 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
течно ѓубриво засилувач JOSKIN Winpack 12000
6
12.940 € PLN 58.950 PLN
Течно ѓубриво засилувач
Година 2006 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Radziłów
течно ѓубриво засилувач JOSKIN 12500 TS
4
8.853 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Година 1995 Километража Сила
Германија, Niebüll
тракторска приколка JOSKIN WIN PACK TRANS SPACE 8000-27
10
цена на барање
Тракторска приколка
Носивост 27000 кг
Година Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
течно ѓубриво засилувач JOSKIN Modulo2 14.000L
5
19.000 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Австрија, Seitenstetten
течно ѓубриво засилувач JOSKIN Komfort 14.000 L
4
27.000 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Австрија, Seitenstetten
нови ѓубриво засилувач JOSKIN Tetraliner 26000 T
7
цена на барање
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 26000 м³
Година 2019-08-08 Километража Сила
Германија, 48488 Emsbüren
течно ѓубриво засилувач JOSKIN 12000 MED
6
4.500 € PLN 20.500 PLN
Течно ѓубриво засилувач
Година 2008 Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
течно ѓубриво засилувач JOSKIN VULUMETRA 16.500 Liter
21
75.000 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина 16.5 м³
Година 2015 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
нови ѓубриво засилувач JOSKIN Terraflex/2
7
цена на барање
Ѓубриво засилувач
Година 2020-08-08 Километража Сила
Германија, 26169 Thüle
течно ѓубриво засилувач JOSKIN mesttank + bemester vredo
8
15.000 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина 11.5 м³
Година 1998-01-01 Километража Сила
Холандија, BROEKLAND
растурач на арско ѓубре JOSKIN Joskin Tornado 3 - 5516/16V
4
19.900 €
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 16000 м³
Година 2015-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се