Земјоделски машини JOHN DEERE 6920

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини JOHN DEERE 6920: 77 огласа

тркала трактор JOHN DEERE 6920
8
30.000 € USD ≈ 33.324 US$
Тркала трактор
Година 2003 Километража 6700 м/ч Сила 160 кс
Бугарија, Sofia
тркала трактор JOHN DEERE 6920 m
37
33.222 € USD ≈ 36.903 US$
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2005 Километража 5373 м/ч Сила 151 кс
Норвешка, Tiller
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор JOHN DEERE 6920 PP
7
43.333 € USD ≈ 48.134 US$
Тркала трактор
Година 2003-08-08 Километража 6274 м/ч Сила 155 кс
Австрија, At-2100 Korneuburg
тркала трактор JOHN DEERE 6920 PREMIUM
8
39.900 € USD ≈ 44.321 US$
Тркала трактор
Година 2002 Километража 8300 м/ч Сила 162 кс
Австрија, Korneuburg
тркала трактор JOHN DEERE 6920 PP
21
52.000 € USD ≈ 57.762 US$
Тркала трактор
Година 2003 Километража 6274 м/ч Сила 155 кс
Австрија, Kalsdorf
тркала трактор JOHN DEERE 6920
21
23.350 € USD ≈ 25.937 US$
Тркала трактор
Година 2005 Километража 7000 м/ч Сила 160 кс
Украина, Киев
тркала трактор JOHN DEERE 6920
14
17.990 € USD ≈ 19.983 US$
Тркала трактор
Година 06/2005 Километража 9019 м/ч Сила 159 кс
Литванија
тркала трактор JOHN DEERE 6920
18
33.350 € USD ≈ 37.045 US$
Тркала трактор
Година 2004 Километража 5200 м/ч Сила 150 кс
Украина, Киев
тркала трактор JOHN DEERE 6920
21
23.350 € USD ≈ 25.937 US$
Тркала трактор
Година 2005 Километража 7000 м/ч Сила 160 кс
Украина, Киев
тркала трактор JOHN DEERE 6920 S
7
42.000 € USD ≈ 46.654 US$
Тркала трактор
Година 2004 Километража 6996 м/ч Сила 165 кс
Украина, Житомир
тркала трактор JOHN DEERE 6920 DT
5
29.700 € USD ≈ 32.991 US$
Тркала трактор
Година Километража Сила
Шпанија, Leon
тркала трактор JOHN DEERE 6920
21
23.350 € USD ≈ 25.937 US$
Тркала трактор
Година 2005 Километража 7000 м/ч Сила 160 кс
Украина, Киев
тркала трактор JOHN DEERE 6920
7
преговара
Тркала трактор
Година 2006 Километража 11516 м/ч Сила 150 кс
Украина, Житомир
тркала трактор JOHN DEERE 6920 S
6
преговара
Тркала трактор
Година 2004 Километража Сила 150 кс
Украина, Житомир
тркала трактор JOHN DEERE 6920
18
33.350 € USD ≈ 37.045 US$
Тркала трактор
Година 2004 Километража 5200 м/ч Сила 150 кс
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се