Земјоделски машини HORSCH Pronto

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини HORSCH Pronto: 98 огласа

механичка прецизна сеалка HORSCH Pronto 6 DC
7
€ 26.000 USD ≈ US$ 28.876
Механичка прецизна сеалка
Година 06/2007 Километража Сила
Бугарија, София
комбинирана сеалка HORSCH Pronto 4 DC
5
€ 35.000 USD ≈ US$ 38.871
Комбинирана сеалка
Година 2008 Километража Сила
Словачка, Rimavská Sobota
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбинирана сеалка HORSCH Pronto 4 DC
5
€ 23.000 USD ≈ US$ 25.544
Комбинирана сеалка
Година 2008 Километража Сила
Бугарија, Търговище
комбинирана сеалка HORSCH Pronto 6 AS
4
€ 22.000 USD ≈ US$ 24.433
Комбинирана сеалка
Година 2008 Километража Сила
Бугарија, Търговище
комбинирана сеалка HORSCH Pronto 6KR
8
€ 53.000 USD ≈ US$ 58.862
Комбинирана сеалка
Година 2014 Километража Сила
Ирска, Borris
пневматска сеалка HORSCH Pronto 4 DC
11
€ 14.000 USD ≈ US$ 15.548
Пневматска сеалка
Година 2006 Километража Сила
Ирска, Borris
пневматска сеалка HORSCH Pronto 6 DC
12
преговара
Пневматска сеалка
Година 2008 Километража Сила
Ирска, Carlow
комбинирана сеалка HORSCH Pronto 4 DC
13
преговара
Комбинирана сеалка
Година 2008 Километража Сила
Ирска, Carlow
пневматска сеалка HORSCH Pronto 4 DC
13
преговара
Пневматска сеалка
Година 2006 Километража Сила
Ирска, Carlow
комбинирана сеалка HORSCH Pronto 3 DC
8
€ 44.117,65 USD ≈ US$ 48.997
Комбинирана сеалка
Година 2018-08-08 Километража Сила
Германија, De-31542 Bad Nenndorf
пневматска прецизна сеалка HORSCH Pronto
5
€ 48.830 UAH USD UAH 1.350.000 ≈ US$ 54.236
Пневматска прецизна сеалка
Година 2008 Километража Сила
Украина
комбинирана сеалка HORSCH Pronto 6DC
3
US$ 49.600 EUR ≈ € 44.661
Комбинирана сеалка
Година 2007 Километража Сила
Украина, Харьков
комбинирана сеалка HORSCH Pronto 3 DC PPF
5
€ 27.900 USD ≈ US$ 30.986
Комбинирана сеалка
Година 2006-08-08 Километража Сила
Германија, Pragsdorf
комбинирана сеалка HORSCH Pronto 8DC G&F
7
€ 121.900 USD ≈ US$ 135.382
Комбинирана сеалка
Година 2015-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
комбинирана сеалка HORSCH Pronto 6DC PPF Biodrill 4900ha
4
€ 49.900 USD ≈ US$ 55.419
Комбинирана сеалка
Година 2008-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
Омилени : 0 Споредба : 0