Земјоделски машини HORSCH

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини HORSCH: 352 огласа

комбинирана сеалка HORSCH Focus 4 TD
4
преговара
Комбинирана сеалка
Година 2014 Километража 1210 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
комбинирана сеалка HORSCH Sprinter 6 ST
2
преговара
Комбинирана сеалка
Година 2007 Километража Сила
Бугарија, Търговище
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбинирана сеалка HORSCH Focus 6 TD
1
преговара
Комбинирана сеалка
Година 2013 Километража 1260 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
комбинирана сеалка HORSCH Focus 6 TD
4
преговара
Комбинирана сеалка
Година 2011 Километража 1252 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
комбинирана сеалка HORSCH Pronto 4 DC
5
€ 35.000 USD ≈ US$ 38.727
Комбинирана сеалка
Година 2008 Километража Сила
Словачка, Rimavská Sobota
пневматска сеалка HORSCH Pronto 3DC
8
преговара
Пневматска сеалка
Година 2018-08-08 Километража Сила
Австрија, At-86479 Aichen
комбинирана сеалка HORSCH Pronto 3 DC
8
€ 29.500 USD ≈ US$ 32.642
Комбинирана сеалка
Година 2006-08-08 Километража 2600 м/ч Сила
Австрија, At-86479 Aichen
култиватор HORSCH Cruiser 4SL
6
преговара
Култиватор
Година 2019-08-08 Километража Сила
Австрија, At-86479 Aichen
култиватор HORSCH Terrano 4FX
7
преговара
Култиватор
Година 2018-08-08 Километража Сила
Австрија, At-86479 Aichen
култиватор HORSCH Terrano 5.3 GX
8
преговара
Култиватор
Година 2019-08-08 Километража Сила
Австрија, At-86479 Aichen
култиватор HORSCH Terrano 3FX
5
преговара
Култиватор
Година 2018-08-08 Километража Сила
Австрија, At-86479 Aichen
брана HORSCH Joker 4CT
6
€ 20.833 USD ≈ US$ 23.052
Брана
Година 2018-08-08 Километража 400 м/ч Сила
Австрија, At-86479 Aichen
пневматска сеалка HORSCH Pronto 4 DC
11
€ 14.000 USD ≈ US$ 15.491
Пневматска сеалка
Година 2006 Километража Сила
Ирска, Borris
комбинирана сеалка HORSCH 4DC
7
преговара
Комбинирана сеалка
Година 2008 Километража Сила
Ирска, Borris
рото брана HORSCH Tiger 3MT
5
€ 28.000 USD ≈ US$ 30.982
Рото брана
Година 2013 Километража Сила
Ирска, Borris
Омилени : 0 Споредба : 0