Филтри -

Земјоделски машини HAWE

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини HAWE: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
авто-вчитување на приколка HAWE SLW 30T
3
9.900 € Без ДДВ
Авто-вчитување на приколка
Година 1993 Километража Сила
Германија, Niebüll
авто-вчитување на приколка HAWE SLW 20 TR
2
5.000 € Без ДДВ
Авто-вчитување на приколка
Година 1997 Километража Сила
Германија, Niebüll
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
авто-вчитување на приколка HAWE SLW 30T
3
9.900 € Без ДДВ
Авто-вчитување на приколка
Година 1993 Километража Сила
Германија, Niebüll
товарна количка за житни зрна HAWE ULW 2500T
11
49.000 €
Товарна количка за житни зрна
Носивост 22 кг
Година 2018-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
товарна количка за житни зрна HAWE ULW 3000T
8
40.990 €
Товарна количка за житни зрна
Зафатнина 30 м³
Година 2007-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
товарна количка за житни зрна HAWE ULW 2500
6
30.290 € PLN 138.000 PLN
Товарна количка за житни зрна
Зафатнина 29 м³
Година 1999 Километража Сила
Полска, Główczyce
растурач на арско ѓубре HAWE Dungstreuer DST 8 ESW
5
16.000 €
Растурач на арско ѓубре
Година 2015-08-08 Километража Сила
Германија, 27793 Wildeshausen
товарна количка за житни зрна HAWE ULWA 3000
4
27.900 €
Товарна количка за житни зрна
Носивост 33 кг Зафатнина 32 м³
Година 2012-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
товарна количка за житни зрна HAWE ULW 2500 T НА РАЗНЫЙ БЮДЖЕТ
3
53.066 € Без ДДВ
Товарна количка за житни зрна
Година 2018 Километража Сила
Украина, Харків
ѓубриво засилувач HAWE wechselpritschensystem ds
8
26.896 €
Ѓубриво засилувач
Година 2013-08-08 Километража Сила
Германија, De-31188 Holle
товарна количка за житни зрна HAWE ULW 2500
5
58.000 €
Товарна количка за житни зрна
Година 2016 Километража Сила
Австрија, Korneuburg
тракторска приколка HAWE SLW 45 TN SILAGETRANSPORT
12
41.000 € Без ДДВ
Тракторска приколка
Зафатнина 42 м³
Година 2019 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
товарна количка за житни зрна HAWE ULW 15
12
28.900 €
Товарна количка за житни зрна
Носивост 12 кг Зафатнина 15 м³
Година 1997-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
товарна количка за житни зрна HAWE ULW 2500T
4
27.000 €
Товарна количка за житни зрна
Носивост 22 кг
Година 2008-08-08 Километража Сила
Германија, Pragsdorf
растурач на арско ѓубре HAWE DSTA24
12
цена на барање
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 24000 м³
Година 2013-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се