Филтри -

Земјоделски машини HARDI од Полска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини HARDI од Полска: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
самоодна прскалка HARDI ALPHA EVO ECODRIVE
40
106.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2016 Километража 1062 м/ч Сила 218 кс
Полска, Annopol
самоодна прскалка HARDI 4100 EASY DRIVE - 2008 ROK - GPS - 24 M
8
ВИДЕО
42.500 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2008 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
самоодна прскалка HARDI  4100 EVO TWIN FORCE - GPS - AUTOPILOT - 24 M - 2012 ROK
2
76.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2012 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
влечена прскалка HARDI Commander 2600 plus rękaw powietrzny
8
6.695 € PLN 30.500 PLN
Влечена прскалка
Година 2003 Километража Сила
Полска, Iłża
самоодна прскалка HARDI 4100 EASY DRIVE - 2009 ROK  - 30 M
11
ВИДЕО
45.500 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2009 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
самоодна прскалка HARDI 4100 TWIN FORCE - GPS - TRIMBLE CFX 750 - 36 M - 2008 ROK
7
55.500 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2008 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
самоодна прскалка HARDI 4100 TWIN FORCE - 40 km/h
7
56.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2006 Километража 2385 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
влечена прскалка HARDI RANGER 2500 - 18 M
4
12.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2011 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
самоодна прскалка HARDI 4100 TWIN FORCE - GPS - 30 M - 2005 ROK
6
44.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
самоодна прскалка HARDI Alpha Plus 4100 Twin
8
38.410 € PLN 175.000 PLN
Самоодна прскалка
Година 2006 Километража 3918 м/ч Сила
Полска, Mrocza
самоодна прскалка HARDI 3500 TWIN FORCE - 24 M - 2005 ROK
7
40.500 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2005 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се