Филтри -

Земјоделски машини HARDI од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини HARDI од Холандија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
прскалка монтирана на трактор HARDI veldspuit
3
цена на барање
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Холандија, Goudriaan
прскалка монтирана на трактор HARDI
5
475 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Холандија, Hazerswoude
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
прскалка монтирана на трактор HARDI NK600
18
500 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Холандија, Hardenberg
влечена прскалка HARDI Commander 4400
12
11.500 € Со вклучен ДДВ
Влечена прскалка
Година 2005 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Bergschenhoek
влечена прскалка HARDI COMMANDER
8
22.750 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Hazerswoude
влечена прскалка HARDI Commander 4400
9
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2009-01-01 Километража Сила
Холандија, Callantsoog
механичка сеалка HARDI NK 800
8
цена на барање
Механичка сеалка
Година 2017-01-01 Километража Сила
Холандија, Eindhoven
нови прскалка монтирана на трактор HARDI Veldspuit
3
цена на барање
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Холандија, Goudriaan
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се