Филтри -

Земјоделски машини HARDI од Германија

Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини HARDI од Германија: 76 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
самоодна прскалка HARDI NAVIGATOR 3200 L
1
9.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2003 Километража Сила
Германија, Bardowick
влечена прскалка HARDI COMMANDER 2800 LTR
1
2.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2000 Километража Сила
Германија, Schneverdingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
влечена прскалка HARDI NAVIGATOR
9
7.564 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2003 Километража Сила
Германија, Neuenkirchen-Vörden
влечена прскалка HARDI TZY 1500
15
7.000 €
Влечена прскалка
Зафатнина 2 м³
Година 1992-08-08 Километража Сила
Германија, De-48268 Greven
самоодна прскалка HARDI NAVIGATOR
9
7.563 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 4500 м³
Година 2003-08-08 Километража Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
влечена прскалка HARDI Commander 4200
20
9.000 €
Влечена прскалка
Година 2000 Километража Сила
Германија, Bamberg
прскалка монтирана на трактор HARDI HARDI NK 600
15
642 €
Прскалка монтирана на трактор
Година 1991 Километража Сила
Германија, Manching
самоодна прскалка HARDI ANHÄNGESPRITZE 2400L
8
1.800 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 1996 Километража Сила
Германија, Königslutter
самоодна прскалка HARDI Alpha 4100 Plus
16
49.900 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 4000 м³
Година 2005-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
самоодна прскалка HARDI Commander
5
9.664 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 2800 м³
Година 1999-08-08 Километража Сила
Германија, 29690 Schwarmstedt
самоодна прскалка HARDI Commander TZY 2400
5
8.000 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 2400 м³
Година 2001-08-08 Километража Сила
Германија, 27793 Wildeshausen
прскалка монтирана на трактор HARDI ANBAUSPRITZE 600 L
10
3.200 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Германија, Gyhum-Nartum
влечена прскалка HARDI Navigator 3000
19
16.800 €
Влечена прскалка
Зафатнина 3000 м³
Година 2010-08-08 Километража Сила
Германија, 48480 Spelle
влечена прскалка HARDI Commander 6600 i
14
21.500 € Со вклучен ДДВ
Влечена прскалка
Година 2007 Километража Сила
Германија, Kruft
влечена прскалка HARDI COMMANDER CLASSIC
9
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2007 Километража Сила
Германија, Schneverdingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Претплати се