Филтри -

Земјоделски машини HARDI од Франција

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини HARDI од Франција: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
самоодна прскалка HARDI MASTER PLUS
3
8.500 €
Самоодна прскалка
Година 2011-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-38150 Roussillon
самоодна прскалка HARDI MASTER 1200L
4
7.500 €
Самоодна прскалка
Година 2005-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-84120 Pertuis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
самоодна прскалка HARDI COMMANDER
4
18.000 €
Самоодна прскалка
Година 2009-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-13760 Saint Cannat
самоодна прскалка HARDI COMMANDER
2
6.500 €
Самоодна прскалка
Година 2007-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-56420 Plumelec
самоодна прскалка HARDI 4200L
6
22.000 €
Самоодна прскалка
Година 2004-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-64300 Castetis (Pyrenees Atlantiques - 64)
самоодна прскалка HARDI DYNAMIC
7
18.000 €
Самоодна прскалка
Година 2003-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-64300 Castetis (Pyrenees Atlantiques - 64)
самоодна прскалка HARDI MASTER 1200 21 M
5
8.500 €
Самоодна прскалка
Година 2008-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-01480 Savigneux)
самоодна прскалка HARDI MASTER1200
5
7.000 €
Самоодна прскалка
Година 2005-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-85120 Antigny
самоодна прскалка HARDI ZATURN 1000L
4
9.500 €
Самоодна прскалка
Година 2013-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-84120 Pertuis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се