Филтри -

Земјоделски машини HARDI од Европа

Резултати од пребарување: 143 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини HARDI: 143 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
прскалка монтирана на трактор HARDI 361LY 800-12 HY
14
аукција 9,45 € SEK 100 SEK
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
прскалка монтирана на трактор HARDI
12
аукција 134,30 € DKK 1.000 DKK
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Данска, Storvorde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
самоодна прскалка HARDI NAVIGATOR 3200 L
1
9.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2003 Километража Сила
Германија, Bardowick
влечена прскалка HARDI COMMANDER 2800 LTR
9
2.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2000 Километража Сила
Германија, Schneverdingen
самоодна прскалка HARDI Alpha Plus 4100i
1
60.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2008 Километража Сила 200 кс
Литванија, Kaunas
прскалка монтирана на трактор HARDI
12
аукција 174,60 € DKK 1.300 DKK
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Данска, Storvorde
влечена прскалка HARDI NAVIGATOR
9
7.564 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2003 Километража Сила
Германија, Neuenkirchen-Vörden
влечена прскалка HARDI TZY 1500
15
7.000 €
Влечена прскалка
Зафатнина 2 м³
Година 1992-08-08 Километража Сила
Германија, De-48268 Greven
самоодна прскалка HARDI NAVIGATOR
9
7.563 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 4500 м³
Година 2003-08-08 Километража Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
самоодна прскалка HARDI MASTER PLUS
3
8.500 €
Самоодна прскалка
Година 2011-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-38150 Roussillon
влечена прскалка HARDI Commander 4200
20
9.000 €
Влечена прскалка
Година 2000 Километража Сила
Германија, Bamberg
прскалка монтирана на трактор HARDI HARDI NK 600
15
642 €
Прскалка монтирана на трактор
Година 1991 Километража Сила
Германија, Manching
прскалка монтирана на трактор HARDI NK 600
6
аукција 9,45 € SEK 100 SEK
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
самоодна прскалка HARDI ANHÄNGESPRITZE 2400L
8
1.800 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 1996 Километража Сила
Германија, Königslutter
самоодна прскалка HARDI Alpha 4100 Plus
16
49.900 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 4000 м³
Година 2005-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 143 огласа
Прикажи
Претплати се