Филтри -

Земјоделски машини HARDI од Данска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини HARDI од Данска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
прскалка монтирана на трактор HARDI
12
аукција 134,30 € DKK 1.000 DKK
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Данска, Storvorde
прскалка монтирана на трактор HARDI
12
аукција 174,60 € DKK 1.300 DKK
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Данска, Storvorde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
влечена прскалка HARDI
4
926,70 € DKK 6.900 DKK
Влечена прскалка
Година Километража Сила
Данска, Sunds
прскалка монтирана на трактор HARDI
4
1.330 € DKK 9.900 DKK
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Данска, Sunds
влечена прскалка HARDI comander 2800
5
7.924 € DKK 59.000 DKK
Влечена прскалка
Година 2001 Километража Сила
Данска, Sunds
самоодна прскалка HARDI COMMANDER 2200
4
7.922 €
Самоодна прскалка
Година Километража Сила
Данска, Dk-8300 Odder
влечена прскалка HARDI Commander 4200
8
7.387 €
Влечена прскалка
Година 2007 Километража Сила
Данска, Nykøbing
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се