Филтри -

Земјоделски машини HARDI од Австрија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини HARDI од Австрија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
самоодна прскалка HARDI FELDSPRITZE ECHO 1200/15
3
14.956 €
Самоодна прскалка
Година 2016-08-08 Километража Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
прскалка монтирана на трактор HARDI
5
2.000 €
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neustadt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
прскалка монтирана на трактор HARDI MASTER PLUS ECHO 1500 L LAGERMASCHINE
5
цена на барање
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
самоодна прскалка HARDI feldspritze echo 1200/15
3
14.955 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 300 м³
Година 2016-08-08 Километража Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
влечена прскалка HARDI  3200
17
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2002 Километража Сила
Австрија, Korneuburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се