Филтри -

Земјоделски машини HARDI

Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини HARDI: 159 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
самоодна прскалка HARDI NAVIGATOR
9
7.563 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 4500 м³
Година 2003-08-08 Километража Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
самоодна прскалка HARDI MASTER PLUS
3
8.500 €
Самоодна прскалка
Година 2011-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-38150 Roussillon
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
влечена прскалка HARDI Commander 4200
20
9.000 €
Влечена прскалка
Година 2000 Километража Сила
Германија, Bamberg
прскалка монтирана на трактор HARDI HARDI NK 600
15
642 €
Прскалка монтирана на трактор
Година 1991 Километража Сила
Германија, Manching
самоодна прскалка HARDI Alpha 4100
23
цена на барање
Самоодна прскалка
Година 2004 Километража Сила
Украина, Володарка
влечена прскалка HARDI Navigator 1100
3
15.433 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2005 Километража Сила
Норвешка, Tiller
прскалка монтирана на трактор HARDI NK 600
6
аукција аукција
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
самоодна прскалка HARDI ANHÄNGESPRITZE 2400L
8
1.800 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 1996 Километража Сила
Германија, Königslutter
самоодна прскалка HARDI Alpha 4100 Plus
16
49.900 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 4000 м³
Година 2005-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
самоодна прскалка HARDI Commander
5
9.664 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 2800 м³
Година 1999-08-08 Километража Сила
Германија, 29690 Schwarmstedt
влечена прскалка HARDI Commander
4
6.000 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година 2003 Километража Сила
Романија, Bihor
самоодна прскалка HARDI ALPHA EVO ECODRIVE
40
106.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 2016 Километража 1062 м/ч Сила 218 кс
Полска, Annopol
самоодна прскалка HARDI MASTER 1200L
4
7.500 €
Самоодна прскалка
Година 2005-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-84120 Pertuis
самоодна прскалка HARDI Commander TZY 2400
5
8.000 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 2400 м³
Година 2001-08-08 Километража Сила
Германија, 27793 Wildeshausen
прскалка монтирана на трактор HARDI ANBAUSPRITZE 600 L
10
3.200 € Без ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Германија, Gyhum-Nartum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Претплати се