Филтри -

Земјоделски машини Goldoni од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини Goldoni од Унгарија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови лозје трактор Goldoni Ronin 50 front tlt
4
21.880 € HUF 8.000.000 HUF
Лозје трактор
Година 2018 Километража Сила 48 кс
Унгарија, Kecskemét
нови лозје трактор Goldoni Ronin 50 + front TLT
3
21.880 € HUF 8.000.000 HUF
Лозје трактор
Година 2018 Километража Сила 49 кс
Унгарија, Kecskemét
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови лозје трактор Goldoni S110 GT kabinos front hidraulika & TLT
12
34.180 € HUF 12.500.000 HUF
Лозје трактор
Година 2019 Километража Сила 102 кс
Унгарија, Kecskemét
нови лозје трактор Goldoni s80 plus
7
21.880 € HUF 8.000.000 HUF
Лозје трактор
Година 2019 Километража 1 м/ч Сила 76 кс
Унгарија, Kecskemét
тркала трактор Goldoni s80
4
19.820 € HUF 7.250.000 HUF
Тркала трактор
Година 2019 Километража 1 м/ч Сила 76 кс
Унгарија, Kecskemét
нови тркала трактор Goldoni s110 GT
5
34.180 € HUF 12.500.000 HUF
Тркала трактор
Година 2019 Километража 1 м/ч Сила 102 кс
Унгарија, Kecskemét
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се