Филтри -

Земјоделски машини Goldoni од Холандија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини Goldoni од Холандија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови лозје трактор Goldoni ronin 50
14
ВИДЕО
16.750 € Без ДДВ
Лозје трактор
Година 2018 Километража 2 м/ч Сила 50 кс
Холандија, Jonkerslan
мини трактор Goldoni 3050
10
ВИДЕО
16.950 € Без ДДВ
Мини трактор
Година 2017 Километража 2 м/ч Сила 50 кс
Холандија, Jonkerslan
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови мини трактор Goldoni Transcar 28RS
12
7.750 € Без ДДВ
Мини трактор
Година 2017 Километража 1 м/ч Сила 28 кс
Холандија, Jonkerslan
мини трактор Goldoni RONIN 50
10
ВИДЕО
16.950 € Без ДДВ
Мини трактор
Година 2018 Километража 2 м/ч Сила 50 кс
Холандија, Jonkerslan
тркала трактор Goldoni TRANSCAR 28 RS
9
12.950 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2017 Километража Сила 28 кс
Холандија, Jonkerslan
мини трактор Goldoni 90
10
22.500 €
Мини трактор
Година 2018 Километража 1 м/ч Сила 90 кс
Холандија, Jonkerslan
нови тркала трактор Goldoni Ronin 50 tractor 4 wd 50 pk
19
15.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2018-01-01 Километража Сила 50 кс
Холандија, Luttenberg
нови тркала трактор Goldoni 25 SN transcar tractor
24
8.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2018-01-01 Километража Сила 22 кс
Холандија, Luttenberg
нови мини трактор Goldoni Ronin 50
14
16.500 € Без ДДВ
Мини трактор
Година 2018 Километража Сила 50 кс
Холандија, Lunteren
мини трактор Goldoni Base 20SN Narrow Track
8
8.250 € Без ДДВ
Мини трактор
Година 2017 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Holten
мини трактор Goldoni Maxter 60SN
8
15.900 € Без ДДВ
Мини трактор
Година 2018 Километража 2 м/ч Сила 50 кс
Холандија, Holten
мини трактор Goldoni 0RS EVO
9
12.750 € Без ДДВ
Мини трактор
Евро Euro 4
Година 2017 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Holten
мини трактор Goldoni Base 20SN Small-Track
7
7.950 € Без ДДВ
Мини трактор
Година 2017 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Holten
нови мини трактор Goldoni Ronin 50
18
15.500 € Без ДДВ
Мини трактор
Година 2018 Километража Сила 50 кс
Холандија, Lunteren
мини трактор Goldoni BOXTER 25 FARM TRACTOR 4WD 24HP 2010 TB580550 273HRS
30
ВИДЕО
6.950 €
Мини трактор
Година 2010 Километража 273 м/ч Сила 24 кс
Холандија, ES Eindhoven
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се