Филтри -

Земјоделски машини Goldoni

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини Goldoni: 29 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
земјоделски транспортер Goldoni Banda de transport cartofi
7
1.100 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски транспортер
Година 2000 Километража 1234 м/ч Сила
Романија, Budila Brasov
нови лозје трактор Goldoni ronin 50
14
ВИДЕО
16.750 € Без ДДВ
Лозје трактор
Година 2018 Километража 2 м/ч Сила 50 кс
Холандија, Jonkerslan
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
косилка за трева Goldoni FC80 FB1 Mower
14
аукција аукција
Косилка за трева
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
нови лозје трактор Goldoni Ronin 50 front tlt
4
22.030 € HUF 8.000.000 HUF
Лозје трактор
Година 2018 Километража Сила 48 кс
Унгарија, Kecskemét
мини трактор Goldoni 3050
10
ВИДЕО
16.950 € Без ДДВ
Мини трактор
Година 2017 Километража 2 м/ч Сила 50 кс
Холандија, Jonkerslan
нови мини трактор Goldoni Transcar 28RS
12
7.750 € Без ДДВ
Мини трактор
Година 2017 Километража 1 м/ч Сила 28 кс
Холандија, Jonkerslan
мини трактор Goldoni RONIN 50
10
ВИДЕО
16.950 € Без ДДВ
Мини трактор
Година 2018 Километража 2 м/ч Сила 50 кс
Холандија, Jonkerslan
тркала трактор Goldoni TRANSCAR 28 RS
9
12.950 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2017 Километража Сила 28 кс
Холандија, Jonkerslan
мини трактор Goldoni 90
10
22.500 €
Мини трактор
Година 2018 Километража 1 м/ч Сила 90 кс
Холандија, Jonkerslan
нови тркала трактор Goldoni Ronin 50 tractor 4 wd 50 pk
19
15.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2018-01-01 Километража Сила 50 кс
Холандија, Luttenberg
нови тркала трактор Goldoni 25 SN transcar tractor
24
8.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2018-01-01 Километража Сила 22 кс
Холандија, Luttenberg
мини трактор Goldoni Star 75
8
12.500 € Без ДДВ
Мини трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2003 Километража 4000 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
нови лозје трактор Goldoni Ronin 50 + front TLT
3
22.030 € HUF 8.000.000 HUF
Лозје трактор
Година 2018 Километража Сила 49 кс
Унгарија, Kecskemét
нови лозје трактор Goldoni S110 GT kabinos front hidraulika & TLT
12
34.420 € HUF 12.500.000 HUF
Лозје трактор
Година 2019 Километража Сила 102 кс
Унгарија, Kecskemét
нови лозје трактор Goldoni s80 plus
7
22.030 € HUF 8.000.000 HUF
Лозје трактор
Година 2019 Километража 1 м/ч Сила 76 кс
Унгарија, Kecskemét
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се