Земјоделски машини GRIMME

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини GRIMME: 210 огласа

машина за садење компири GRIMME GL34K
8
€ 31.900 USD ≈ US$ 35.428
Машина за садење компири
Година 2010 Километража Сила
Австрија, Zwettl
комбајн за компир GRIMME CS1500
1
€ 7.056 CZK USD CZK 180.000 ≈ US$ 7.836
Комбајн за компир
Година 1998 Километража Сила
Чехија, Jihlava
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за садење компири GRIMME VL 30 B
2
€ 5.096 CZK USD CZK 130.000 ≈ US$ 5.659
Машина за садење компири
Година 1998 Километража Сила
Чехија, Jihlava
комбајн за компир GRIMME GZ1700
1
€ 8.623 CZK USD CZK 220.000 ≈ US$ 9.577
Комбајн за компир
Година 1998 Километража Сила
Чехија, Jihlava
комбајн за компир GRIMME GZ 1700 DL 1 Potethøster
16
€ 22.475 USD ≈ US$ 24.961
Комбајн за компир
Година 2002 Километража Сила
Норвешка, Tiller
комбајн за компир GRIMME 75-30 PRIVATVK
8
преговара
Комбајн за компир
Година 2003 Километража Сила
Австрија, Korneuburg
комбајн за компир GRIMME SE 75-40
13
€ 49.000 USD ≈ US$ 54.419
Комбајн за компир
Година 2006 Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
машина за садење компири GRIMME GL 34
9
€ 7.900 USD ≈ US$ 8.774
Машина за садење компири
Година 2001 Километража Сила
Германија, Meppen-Versen
комбајн за компир GRIMME SE 150-60 NB
14
€ 99.900 USD ≈ US$ 110.949
Комбајн за компир
Година 2016 Километража 327 м/ч Сила
Германија, Meppen-Versen
комбајн за компир GRIMME SE 150-60 NB
12
преговара
Комбајн за компир
Година 2016 Километража 700 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
нови комбајн за компир GRIMME мини SS-1
12
€ 8.500 USD ≈ US$ 9.440
Комбајн за компир
Година Километража Сила
Украина, Ровно
комбајн за компир GRIMME SE 150-60 NB
12
€ 83.900 USD ≈ US$ 93.179
Комбајн за компир
Година 2015 Километража 582 м/ч Сила
Германија, Meppen-Versen
комбајн за компир GRIMME DR 1500
6
€ 9.000 USD ≈ US$ 9.995
Комбајн за компир
Година 1988 Километража Сила
Украина, с. Волиця
комбајн за компир GRIMME SE 150-60 NB
13
€ 122.500 USD ≈ US$ 136.048
Комбајн за компир
Година 2017 Километража 107 м/ч Сила
Германија, Meppen-Versen
комбајн за компир GRIMME SE 150-60 NB
10
€ 94.900 USD ≈ US$ 105.396
Комбајн за компир
Година 2015 Километража 398 м/ч Сила
Германија, Meppen-Versen
Омилени : 0 Споредба : 0