Филтри -

Земјоделски машини GREAT PLAINS од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини GREAT PLAINS од Полска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбинирана сеалка GREAT PLAINS CPH-2000 №255
4
54.570 US$ EUR ≈ 46.910 €
Комбинирана сеалка
Година 2019 Километража Сила
Полска
диск брана GREAT PLAINS  SIMBA X-PRESS 550
15
36.537 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Сила
Полска, Mogilany
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
култиватор GREAT PLAINS Simba DTX 300
9
23.272 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2014 Километража Сила
Полска, Mogilany
диск брана GREAT PLAINS X-PRESS 300
4
12.450 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Сила
Полска, Mogilany
култиватор GREAT PLAINS SIMBA SL400
11
51.431 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2014 Километража Сила
Полска, Mogilany
култиватор GREAT PLAINS SL 500
9
58.063 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2014 Километража Сила
Полска, Mogilany
слама култиватор GREAT PLAINS ST BAR
3
5.329 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2014 Километража Сила
Полска, Mogilany
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се