Филтри -

Земјоделски машини GASPARDO од Украина

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини GASPARDO од Украина: 41 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пневматска сеалка GASPARDO Gigante 900
9
55.000 € Со вклучен ДДВ
Пневматска сеалка
Година 2014 Километража Сила
Украина, Велика Новосілка
диск брана GASPARDO UFO 450
9
15.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2010 Километража Сила
Украина, Новгородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови пневматска прецизна сеалка GASPARDO
14
19.500 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2019 Километража Сила
Украина, Миронівка
нови пневматска прецизна сеалка GASPARDO SP 8-12  Акция!!!
2
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2019 Километража Сила
Украина
нови подривач GASPARDO Artiglio 3-4м. Акция!!!
2
ВИДЕО
цена на барање
Подривач
Година 02/2019 Километража Сила
Украина
нови подривач GASPARDO  Pinocchio 2,5-3м. Акция!!!
3
ВИДЕО
цена на барање
Подривач
Година 2019 Километража Сила
Украина
нови диск брана GASPARDO UFO 4м. и 6м. Акция!!!
1
цена на барање
Диск брана
Година 2019 Километража Сила
Украина
нови пневматска прецизна сеалка GASPARDO Julia 16/24
4
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2019 Километража Сила
Украина
култиватор GASPARDO Междурядный HL 5MDD
1
цена на барање
Култиватор
Година Километража Сила
Украина
подривач GASPARDO ARTIGLIO 400/7
10
цена на барање
Подривач
Година 2016 Километража Сила
Украина, Кропивницкий
пневматска прецизна сеалка GASPARDO Metro 16 MTR
4
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2010 Километража Сила
Украина, Днепр
механичка сеалка GASPARDO Maria
5
11.000 €
Механичка сеалка
Година 2014 Километража Сила
Украина, Киев
нови подривач GASPARDO DRAGON
4
8.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Година 2018 Километража Сила
Украина, Київ
пневматска прецизна сеалка GASPARDO METRO MTR 16 №599
6
29.960 US$ EUR ≈ 25.730 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2015 Километража Сила
Украина, Запорожская Область
подривач GASPARDO Diablo
10
37.000 €
Подривач
Година 2012 Километража Сила
Украина, Тернополь
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се