Филтри -

Земјоделски машини GASPARDO од Романија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини GASPARDO од Романија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пневматска прецизна сеалка GASPARDO MTR 6 R FERTILIZARE V
1
аукција аукција
Пневматска прецизна сеалка
Година Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
прскалка монтирана на трактор GASPARDO Unigreen Expo
1
2.500 € Со вклучен ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Романија, Pecica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови влечена прскалка GASPARDO Aparat de erbicidat Campo  22 C
6
цена на барање
Влечена прскалка
Година Километража Сила
Романија, Pecica
пневматска прецизна сеалка GASPARDO MTE 6
7
10.500 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2012 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
преса за роло бали GASPARDO ENTRY 120
1
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2019 Километража Сила
Романија, Cluj Napoca
пневматска прецизна сеалка GASPARDO MTR6
1
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2019 Километража Сила
Романија, Cluj Napoca
нови преса за роло бали GASPARDO ENTRY 150
1
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2019 Километража Сила
Романија, Cluj Napoca
нови ѓубриво засилувач GASPARDO Fertilizator centrifug cu disc dublu model Zeno 32 , versiune in
3
6.000 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Година Километража Сила
Романија, Pecica
пневматска прецизна сеалка GASPARDO HL 6 rows
6
4.750 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2012 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
нови диск брана GASPARDO UFO 400
4
цена на барање
Диск брана
Година Километража Сила
Романија, Pecica
пневматска сеалка GASPARDO PRIMAVERA
5
12.500 € Без ДДВ
Пневматска сеалка
Година 2011 Километража Сила
Романија, Pecica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се