Филтри -

Земјоделски машини GASPARDO од Германија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини GASPARDO од Германија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пневматска прецизна сеалка GASPARDO MTE 300 T
9
15.000 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013-08-08 Километража Сила
Германија, De-26899 Rhede-Brual
нови пневматска прецизна сеалка GASPARDO MTE-R 300 Isobus
9
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2020-08-08 Километража 1 м/ч Сила
Германија, 48488 Emsbüren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
пневматска прецизна сеалка GASPARDO MIT 8-R EINZELKORN
9
10.503 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2007-08-08 Километража Сила
Германија, De-25899 Niebüll
механичка прецизна сеалка GASPARDO Maisleger 4-reihig
5
1.200 €
Механичка прецизна сеалка
Година Километража Сила
Германија, 27793 Wildeshausen
пневматска прецизна сеалка GASPARDO MANTA
9
19.900 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2011 Километража Сила
Германија, Lage
жетварка GASPARDO MIT 8-R EINZELKORN
9
10.504 € Без ДДВ
Жетварка
Година 2007 Километража Сила
Германија, Niebüll
комбинирана сеалка GASPARDO Vittoria 3000
12
11.500 €
Комбинирана сеалка
Година 2006-08-08 Километража Сила
Германија, 49751 (K)Spahnharren
пневматска прецизна сеалка GASPARDO Manta 8-reihig
6
19.500 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2015 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
самоодна прскалка GASPARDO SAURO 800l 12m mech
8
5.125 €
Самоодна прскалка
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
механичка сеалка GASPARDO Dana 300
4
10.504 €
Механичка сеалка
Година 2018-08-08 Километража Сила
Германија, Hamburg
пневматска прецизна сеалка GASPARDO
2
23.529 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013-08-08 Километража Сила
Германија, Hamburg
комбинирана сеалка GASPARDO DAMA 300-24
3
12.100 €
Комбинирана сеалка
Година 2010-08-08 Километража Сила
Германија, Hamburg
пневматска прецизна сеалка GASPARDO MTI 8 File / Fronttank PA 1
5
19.000 €
Пневматска прецизна сеалка
Година Километража Сила
Германија, 27793 Wildeshausen
пневматска прецизна сеалка GASPARDO MTE R 300 6R
12
17.980 € Со вклучен ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2015 Километража 470 м/ч Сила
Германија, Sittensen
пневматска прецизна сеалка GASPARDO  Dorada
7
5.500 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2004 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се