Филтри -

Земјоделски машини GASPARDO од Австрија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини GASPARDO од Австрија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пневматска прецизна сеалка GASPARDO EINZELKORNSÄMASCHINE
5
5.750 €
Пневматска прецизна сеалка
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
пневматска прецизна сеалка GASPARDO SP 540
5
6.717 €
Пневматска прецизна сеалка
Година Километража Сила
Австрија, At-4560 Kirchdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
пневматска прецизна сеалка GASPARDO ST 300/540
8
11.900 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2011 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
пневматска прецизна сеалка GASPARDO SP 540
5
7.590 €
Пневматска прецизна сеалка
Година Километража Сила
Австрија, Kirchdorf
механичка сеалка GASPARDO MTE 6 REIHIG
6
12.200 €
Механичка сеалка
Година 2009 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
самоодна прскалка GASPARDO giove 1200 work-u
8
13.300 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 1200 м³
Година 2016-08-08 Километража Сила
Австрија, At-2041 Wullersdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се