Филтри -

Земјоделски машини FORD од Летонија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини FORD од Летонија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор FORD TW 25
1
10.878 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1985 Километража Сила 150 кс
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
тркала трактор FORD 8630
1
12.936 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1992 Километража Сила 135 кс
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор FORD 7710
4
12.700 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1988 Километража Сила 90.01 кс
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
тркала трактор FORD 8670
4
26.323 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1995 Километража Сила 209 кс
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
тркала трактор FORD 8670
13
20.661 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1995 Километража 9310 м/ч Сила 170 кс
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
тркала трактор FORD TW 30
1
10.466 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1981 Километража Сила 179 кс
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
тркала трактор FORD 7610
3
12.700 € Без ДДВ
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1988 Километража Сила 95.04 кс
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
тркала трактор FORD 8240
4
14.413 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1994 Километража Сила 120 кс
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
тркала трактор FORD TW 30
3
10.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1981 Километража Сила 179 кс
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
тркала трактор FORD 8210
3
12.583 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1990 Километража Сила 120 кс
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
тркала трактор FORD 8210
4
11.407 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1990 Километража Сила 120 кс
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се