Филтри -

Земјоделски машини FORD од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини FORD од Германија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор FORD 3910
4
цена на барање
Тркала трактор
Година 1984-08-08 Километража 2929 м/ч Сила 48 кс
Германија, Bremen
тркала трактор FORD 8240 A
14
цена на барање
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1993 Километража 7054 м/ч Сила 114 кс
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор FORD 9600 allrad
6
16.500 €
Тркала трактор
Година 1974-08-08 Километража 3200 м/ч Сила 148 кс
Германија, De-46325 Borken
силажен комбајн FORD FR700
1
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2015-08-08 Километража 1974 м/ч Сила 952 кс
Германија, Hamburg
тркала трактор FORD 2000
4
3.000 €
Тркала трактор
Година Километража 7236 м/ч Сила 34 кс
Германија, Bremen
тркала трактор FORD 8240 SLE
7
13.000 €
Тркала трактор
Година 1993-08-08 Километража 8198 м/ч Сила 112 кс
Германија, Hamburg
мини трактор FORD Dexta
7
2.500 €
Мини трактор
Година 1961-08-08 Километража Сила 31 кс
Германија, 17094 Pragsdorf
тркала трактор FORD 8240 A
14
цена на барање
Тркала трактор
Година 1993 Километража 7054 м/ч Сила 114 кс
Германија, Warburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се