Филтри -

Земјоделски машини FORD од Европа

Резултати од пребарување: 171 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини FORD: 171 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор FORD 4000
5
4.000 €
Тркала трактор
Година 1969 Километража Сила 55 кс
Холандија, Varsseveld
тркала трактор FORD 6640
6
12.500 €
Тркала трактор
Година 1997 Километража Сила 12500 кс
Холандија, Varsseveld
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор FORD 8360
6
16.750 €
Тркала трактор
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Varsseveld
тркала трактор FORD 4600
9
3.750 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1980 Километража 1010 м/ч Сила 60 кс
Холандија, IJsselmuiden
тркала трактор FORD 6710
29
аукција 3.156 € DKK 23.500 DKK
Тркала трактор
Година 1982-09 Километража 7373 м/ч Сила
Данска, Storvorde
тркала трактор FORD 5610
14
аукција аукција
Тркала трактор
Година 1983 Километража Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
тркала трактор FORD 8730
1
аукција аукција
Тркала трактор
Година 1990 Километража Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
тркала трактор FORD TW35
1
аукција аукција
Тркала трактор
Година 1989 Километража Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
тркала трактор FORD 4630
1
аукција аукција
Тркала трактор
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
тркала трактор FORD 5030
1
аукција аукција
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
тркала трактор FORD 6610
1
аукција аукција
Тркала трактор
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
мини трактор FORD 5000
8
4.500 € Без ДДВ
Мини трактор
Година Километража Сила
Холандија, Mijnsheerenland
тркала трактор FORD 6600 4wd
9
8.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година Километража Сила 90 кс
Холандија, Mijnsheerenland
тркала трактор FORD 8830
10
19.000 €
Тркала трактор
Година 2003 Километража 8143 м/ч Сила
Италија, Roma
тркала трактор FORD 5610
30
аукција 1.000 €
Тркала трактор
Година Километража Сила
Холандија, Rips
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 171 огласа
Прикажи
Претплати се