Филтри -

Земјоделски машини FORD од Данска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини FORD од Данска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор FORD 6710
29
аукција 2.485 € DKK 18.500 DKK
Тркала трактор
Година 1982-09 Километража 7373 м/ч Сила
Данска, Storvorde
тркала трактор FORD 8770  Traktor
59
аукција 8.192 € DKK 61.000 DKK
Тркала трактор
Година 1996 Километража 9117 м/ч Сила
Данска, Storvorde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор FORD 3000
9
1.988 €
Тркала трактор
Година 1970 Километража 3390 м/ч Сила 45 кс
Данска, Lintrup
тркала трактор FORD 6610
7
аукција 2.364 € DKK 17.600 DKK
Тркала трактор
Година 1982 Километража 7900 м/ч Сила
Данска, Midtjylland
тркала трактор FORD 6410 FORCE III Kun
19
9.374 €
Тркала трактор
Година 1992 Километража 4733 м/ч Сила 80 кс
Данска, Lintrup
тркала трактор FORD 3600 med Q-cab & servostyring
20
8.031 €
Тркала трактор
Година Километража 5089 м/ч Сила 47 кс
Данска, Lintrup
тркала трактор FORD 3000 med hus og Chief frontlæsser
12
1.988 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1974 Километража 4168 м/ч Сила 45 кс
Данска, Lintrup
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се