Филтри -

Земјоделски машини FORD од Белгија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини FORD од Белгија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор FORD 8240
14
аукција 1.000 €
Тркала трактор
Година 1995 Километража Сила 110 кс
Белгија, Deinze
тркала трактор FORD 3000
28
аукција 1.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година Километража Сила 45 кс
Белгија, Antwerpen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор FORD 8340
24
аукција 1.000 €
Тркала трактор
Година Километража Сила
Белгија, Melreux
тркала трактор FORD 3000 Smalspoor
30
аукција 1.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година Километража Сила 45 кс
Белгија, Antwerpen
тркала трактор FORD 8210 TRACTOR - NIEUWE BANDEN / NEW TYRES / NEUE REIFEN
11
8.850 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 01/1997 Километража Сила
Белгија, Overpelt
тркала трактор FORD 5610 2WD
10
цена на барање
Тркала трактор
Година 1986 Километража Сила 80 кс
Белгија, GENT
тркала трактор FORD 7840
4
цена на барање
Тркала трактор
Година 1996 Километража Сила
Белгија, Loenhout
тркала трактор FORD 5610
4
цена на барање
Тркала трактор
Година 1986 Километража Сила
Белгија, Loenhout
тркала трактор FORD 6610
14
8.000 €
Тркала трактор
Година 1987 Километража Сила
Белгија, Lesve
тркала трактор FORD 5610
11
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила 75 кс
Белгија, GENT
тркала трактор FORD 6610 4x4
7
ВИДЕО
8.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 01/1986 Километража 6500 м/ч Сила 82 кс
Белгија, GENK
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се