Филтри -

Земјоделски машини FORD од Австрија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини FORD од Австрија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор FORD 8210 A
21
13.800 €
Тркала трактор
Година 1985 Километража 9612 м/ч Сила 110 кс
Австрија, Kalsdorf
тркала трактор FORD 8210 A
20
11.500 €
Тркала трактор
Година 1985-08-08 Километража 9612 м/ч Сила 112 кс
Австрија, At-8401 Kalsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор FORD 5030 A
21
17.900 €
Тркала трактор
Година 1993 Километража 2400 м/ч Сила 81.58 кс
Австрија, Kalsdorf
тркала трактор FORD 7740 a sle
12
19.026 €
Тркала трактор
Година 1995-08-08 Километража 6380 м/ч Сила 97 кс
Австрија, At-3710 Ziersdorf
тркала трактор FORD 6610 privatvk
4
10.500 €
Тркала трактор
Година 1983-08-08 Километража 3850 м/ч Сила 83 кс
Австрија, At-2100 Korneuburg
тркала трактор FORD 4110 A
5
цена на барање
Тркала трактор
Година 1984-08-08 Километража 2000 м/ч Сила 54 кс
Австрија, At-8230 Hartberg
тркала трактор FORD 3600A
7
7.257 €
Тркала трактор
Година 1981-08-08 Километража 2800 м/ч Сила 48 кс
Австрија, At-4121 Altenfelden
тркала трактор FORD 8340
2
цена на барање
Тркала трактор
Година 1994-08-08 Километража 7200 м/ч Сила 129 кс
Австрија, At-4121 Altenfelden
тркала трактор FORD 5000
4
5.310 €
Тркала трактор
Година 1978-08-08 Километража 5000 м/ч Сила 76 кс
Австрија, At-4121 Altenfelden
тркала трактор FORD 4600 PRIVATVK
8
5.000 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1976-08-08 Километража 7100 м/ч Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се