Земјоделски машини FORD

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини FORD: 190 огласа

тркала трактор FORD 4600
43
аукција € 2.563 SEK USD SEK 27.500 ≈ US$ 2.863
Тркала трактор
Година 1977 Километража Сила 61.18 кс
Шведска, Karlstad
тркала трактор FORD 7700
33
аукција € 1.538 SEK USD SEK 16.500 ≈ US$ 1.718
Тркала трактор
Година 1979 Километража 6392 м/ч Сила 93.81 кс
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
тркала трактор FORD 8700 Turbo
37
аукција € 2.376 SEK USD SEK 25.500 ≈ US$ 2.655
Тркала трактор
Година 1978 Километража Сила 126 кс
Шведска, Karlstad
тркала трактор FORD 5030 A
7
€ 16.726 USD ≈ US$ 18.688
Тркала трактор
Година 1993-08-08 Километража 2360 м/ч Сила 82 кс
Австрија, At-2100 Korneuburg
тркала трактор FORD 5030 A
21
€ 18.900 USD ≈ US$ 21.117
Тркала трактор
Година 1993 Километража 2360 м/ч Сила 81.58 кс
Австрија, Kalsdorf
тркала трактор FORD 6610 за делови
1
преговара
Тркала трактор
Година 1988 Километража 5800 м/ч Сила
Ирска
тркала трактор FORD 7840 SL
21
€ 17.500 USD ≈ US$ 19.553
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1994 Километража 9982 м/ч Сила 101 кс
Австрија, Kalsdorf
тркала трактор FORD County super 4
32
€ 5.830 USD ≈ US$ 6.514
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1960 Километража Сила
Норвешка, Tiller
тркала трактор FORD 8210 A
21
€ 13.800 USD ≈ US$ 15.419
Тркала трактор
Година 1985 Километража 9612 м/ч Сила 110 кс
Австрија, Kalsdorf
тркала трактор FORD 6410
10
€ 9.019 GBP USD £ 7.750 ≈ US$ 10.077
Тркала трактор
Година 1991 Километража 1350 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
тркала трактор FORD 4130
6
€ 19.900 USD ≈ US$ 22.234
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1991-08-08 Километража 1200 м/ч Сила 54 кс
Германија, Hamburg
тркала трактор FORD 8210
4
€ 10.000 USD ≈ US$ 11.173
Тркала трактор
Година 1991-08-08 Километража 8658 м/ч Сила 101 кс
Франција, Fr-62130 Herlin Le Sec
мини трактор FORD 1210
11
€ 5.300 USD ≈ US$ 5.922
Мини трактор
Година 1987 Километража 291 м/ч Сила 16 кс
Литванија, Dievogala
мини трактор FORD 1210
11
€ 5.300 USD ≈ US$ 5.922
Мини трактор
Година 1987 Километража 291 м/ч Сила 16 кс
Литванија, Dievogala
тркала трактор FORD 8240
8
€ 9.252 GBP USD £ 7.950 ≈ US$ 10.337
Тркала трактор
Година 1995 Километража Сила 110 кс
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
Омилени : 0 Споредба : 0