Филтри -

Земјоделски машини FENDT од Унгарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини FENDT од Унгарија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор FENDT  Profi Plus (2484 hours) Stepless 50 km/h transmission, front ax
70
99.900 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2014 Километража 2484 м/ч Сила 220 кс
Унгарија, Csengele
тркала трактор FENDT  Favorit 714 Vario (7912 BStunden) 50km/h Vario, gef. VAchse und
62
41.700 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2002 Километража 7912 м/ч Сила 140 кс
Унгарија, Csengele
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор FENDT  716 VARIO S4 POWERPLUS (1665 hours) Vario 50 km/h, fr. axle sus
67
102.700 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2018 Километража 1665 м/ч Сила 163 кс
Унгарија, Csengele
тркала трактор FENDT  716 VARIO S4 POWERPLUS
20
108.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2018 Километража 1665 м/ч Сила 163 кс
Унгарија, Csengele
тркала трактор FENDT Farmer 930
8
53.550 € HUF 19.500.000 HUF
Тркала трактор
Година 2004 Километража 9200 м/ч Сила 300 кс
Унгарија, Kecskemét
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се