Филтри -

Земјоделски машини FENDT од Романија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини FENDT од Романија: 34 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор FENDT 828 Vario
7
59.900 €
Тркала трактор
Година 2008 Километража 12095 м/ч Сила 275 кс
Романија, ILFOV
тркала трактор FENDT Farmer 308 Turbomatik
4
25.500 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1998 Километража Сила 85 кс
Романија, Cluj-Napoca
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор FENDT 309
6
23.500 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1997 Километража Сила 95 кс
Романија, Cluj-Napoca
тркала трактор FENDT 311 Vario
6
46.500 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2010 Километража Сила 115 кс
Романија, Cluj-Napoca
тркала трактор FENDT 309 C.I
4
37.000 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2005 Километража Сила 115 кс
Романија, Cluj-Napoca
тркала трактор FENDT 309 LSA
4
25.500 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1997 Километража Сила 90 кс
Романија, Cluj-Napoca
тркала трактор FENDT Farmer 309 Turbomatik
6
28.500 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2000 Километража Сила 95 кс
Романија, Cluj-Napoca
тркала трактор FENDT 939
12
68.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2013 Километража 8518 м/ч Сила
Романија, București
тркала трактор FENDT 936 VARIO
9
55.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2011 Километража 9400 м/ч Сила
Романија, GATAIA
комбајн FENDT 6300 C
6
34.900 €
Комбајн
Година 2005 Километража 4005 м/ч Сила 300 кс
Романија, ILFOV
тркала трактор FENDT Favorit 816
10
25.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1997 Километража Сила 190 кс
Романија, Bihor
тркала трактор FENDT Vario 936
14
90.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2014 Километража 5788 м/ч Сила
Романија, ILFOV
тркала трактор FENDT 311 lsa
5
17.700 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 1989 Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
тркала трактор FENDT Favorit 512 C Turbomatik
4
31.000 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 1999 Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
тркала трактор FENDT Farmer 311 LSA Turbomatik
4
16.500 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 1992 Километража Сила 115 кс
Романија, Cluj-Napoca
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се