Филтри -

Земјоделски машини FENDT од Полска

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини FENDT од Полска: 68 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
преса за роло бали FENDT 2600 vc за делови
1
0,22 € PLN 1 PLN
Преса за роло бали
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
преса за роло бали FENDT 2900 VS за делови
1
0,22 € PLN 1 PLN
Преса за роло бали
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
преса за роло бали FENDT 2900 VS Prasa - Rotor
1
0,22 € PLN 1 PLN
Преса за роло бали
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
преса за роло бали FENDT 2900 VS Prasa - Pierścienie за делови
1
0,22 € PLN 1 PLN
Преса за роло бали
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
преса за роло бали FENDT 2900 VS Prasa - Aparat за делови
1
0,22 € PLN 1 PLN
Преса за роло бали
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
преса за четвртасти бали FENDT 2900 VS Prasa - Przekładnia Podbieracz
1
0,22 € PLN 1 PLN
Преса за четвртасти бали
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
тркала трактор FENDT 924 VARIO PROFI
17
48.420 € PLN 220.000 PLN
Тркала трактор
Година 2009 Километража 10333 м/ч Сила 240 кс
Полска, Zbuczyn
тркала трактор FENDT Vario 716
8
цена на барање
Тркала трактор
Евро Euro 5
Година 2000 Километража 13000 км Сила 169 кс
Полска
тркала трактор FENDT FAVORIT 512C
18
21.350 € PLN 97.000 PLN
Тркала трактор
Година 1998 Километража 10000 м/ч Сила 125 кс
Полска, Zbuczyn
тркала трактор FENDT FAVORIT 716 VARIO
23
26.410 € PLN 120.000 PLN
Тркала трактор
Година 2003 Километража 9100 м/ч Сила 165 кс
Полска, Zbuczyn
тркала трактор FENDT 817 Vario TMS
21
32.790 € PLN 149.000 PLN
Тркала трактор
Година 2005 Километража 10121 м/ч Сила
Полска, Osówka
тркала трактор FENDT 311 Vario nie 411 nie 412
10
29.710 € PLN 135.000 PLN
Тркала трактор
Година 2008 Километража 6 км Сила 115 кс
Полска, Zbuczyn
тркала трактор FENDT 936 Vario Power Profi Plus
3
119.300 €
Тркала трактор
Година 2014 Километража 4775 м/ч Сила
Полска
тркала трактор FENDT FAVORIT 600LS
6
3.257 € PLN 14.800 PLN
Тркала трактор
Година 1979 Километража 3502 м/ч Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
тркала трактор FENDT 930 Vario Profi
8
61.190 € PLN 278.000 PLN
Тркала трактор
Година 2011 Километража 9500 м/ч Сила 300 кс
Полска, Zbuczyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Претплати се