Филтри -

Земјоделски машини FENDT од Германија

Резултати од пребарување: 973 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини FENDT од Германија: 973 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор FENDT 828 Vario SCR Profi
5
99.500 €
Тркала трактор
Година 2012-08-08 Километража 4100 м/ч Сила 276 кс
Германија, 26683 Scharrel
тркала трактор FENDT 936 Vario S4 Profi Plus
5
151.000 €
Тркала трактор
Година 2016-08-08 Километража 3883 м/ч Сила 366 кс
Германија, 29690 Schwarmstedt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор FENDT FARMER 104 S
17
6.035 €
Тркала трактор
Година 1977 Километража 6890 м/ч Сила 55 кс
Германија, Manching
тркала трактор FENDT 828 Vario SCR Profi Plus
5
133.000 €
Тркала трактор
Година 2014-08-08 Километража 2090 м/ч Сила 276 кс
Германија, 26506 Norden
косачка FENDT Former 14055 Pro
5
49.500 €
Косачка
Година 2019-08-08 Километража Сила
Германија, 17098 Friedland
тркала трактор FENDT 820 VARIO TMS
11
57.884 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 2010 Километража 9787 м/ч Сила 205 кс
Германија, Bockel - Gyhum
тркала трактор FENDT 724 Profi Plus
10
127.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2015 Километража 2635 м/ч Сила 237 кс
Германија, Rietberg
тркала трактор FENDT Xylon 524
20
45.000 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година Километража 9080 м/ч Сила 147 кс
Германија, De-48268 Greven
тркала трактор FENDT 820 Vario TMS
22
44.958 €
Тркала трактор
Година Километража 9882 м/ч Сила 209 кс
Германија, De-48268 Greven
тркала трактор FENDT 820 Vario TMS
22
47.000 €
Тркала трактор
Година Километража 9881 м/ч Сила
Германија, De-48268 Greven
тркала трактор FENDT 936 ProfiPlus
13
цена на барање
Тркала трактор
Година 2014 Километража 3656 м/ч Сила 355 кс
Германија, Splietsdorf
тркала трактор FENDT 516 S4 PROFIPLUS
4
120.000 €
Тркала трактор
Година 2018-08-08 Километража 470 м/ч Сила
Германија, De-04617 Starkenberg
тркала трактор FENDT 930
1
186.500 €
Тркала трактор
Година 2018-08-08 Километража 200 м/ч Сила 305 кс
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
тркала трактор FENDT 820 Vario TMS
20
47.000 €
Тркала трактор
Година Километража 9881 м/ч Сила
Германија, De-48268 Greven
тркала трактор FENDT Xylon 524
30
29.000 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година Километража 9085 м/ч Сила 148 кс
Германија, De-48268 Greven
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 973 огласа
Прикажи
Претплати се