Филтри -

Земјоделски машини FENDT од Франција

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини FENDT од Франција: 40 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
преса за роло бали FENDT 7200 V Presse A Balles Rondes 2Essieux T/A
38
аукција аукција
Преса за роло бали
Година 2014 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
тркала трактор FENDT 818 TMS
5
65.000 €
Тркала трактор
Година 2006-08-08 Километража 5050 м/ч Сила 188 кс
Франција, Fr-51100 Reims
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор FENDT 209P
3
60.000 €
Тркала трактор
Година 2015-08-08 Километража 1979 м/ч Сила
Франција, Fr-85120 Antigny
тркала трактор FENDT 926 VARIO
9
66.000 €
Тркала трактор
Година 2007-08-08 Километража 7600 м/ч Сила
Франција, Fr-68640 Muespach
сенопревртувач FENDT TWISTER 6606 DN
3
8.500 €
Сенопревртувач
Година 2018-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-68640 Muespach
тркала трактор FENDT 718 VARIO TMS
10
85.000 €
Тркала трактор
Година 2011-08-08 Километража 4150 м/ч Сила 181 кс
Франција, Fr-68640 Muespach
тркала трактор FENDT 716 VARIO
5
89.000 €
Тркала трактор
Година 2015-08-08 Километража 1450 м/ч Сила 162 кс
Франција, Fr-13760 Saint Cannat
тркала трактор FENDT 818COMII
10
45.000 €
Тркала трактор
Година 2005-08-08 Километража 8331 м/ч Сила 182 кс
Франција, Fr-51490 Pontfaverger Moronvilliers
тркала трактор FENDT 712 VARIO TMS
10
46.500 €
Тркала трактор
Година 2005-08-08 Километража 8000 м/ч Сила 121 кс
Франција, Fr-62910 Moulle
тркала трактор FENDT 306 LS
6
19.900 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1990-08-08 Километража 11200 м/ч Сила 71 кс
Франција, Fr-07240 Vernoux En Vivarais
комбајн FENDT 6300C
6
70.000 €
Комбајн
Година 2008-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-49350 Les Rosiers
комбајн FENDT 6335 C PL
6
100.000 €
Комбајн
Година 2014-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-76850 Bosc Le Hard
комбајн FENDT 6335 C PL
6
100.000 €
Комбајн
Година 2014-08-08 Километража 900 м/ч Сила
Франција, Fr-76850 Bosc Le Hard
тркала трактор FENDT vario 514
7
82.000 €
Тркала трактор
Година 2018-08-08 Километража 2400 м/ч Сила
Франција, Fr-03800 Gannat
тркала трактор FENDT 716
9
115.000 €
Тркала трактор
Година 2019-08-08 Километража 300 м/ч Сила
Франција, Fr-68640 Muespach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се