Филтри -

Земјоделски машини FENDT од Данска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини FENDT од Данска: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
силажен комбајн FENDT 8300 за делови
14
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2004 Километража Сила
Данска, Hemmet
силажен комбајн FENDT 6330
12
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
комбајн FENDT 6300 sælges i dele/for spareparts за делови
12
цена на барање
Комбајн
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн FENDT 5270C sælges i dele/for parts за делови
1
цена на барање
Комбајн
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн FENDT 8400P Sælges i dele/For parts за делови
20
цена на барање
Комбајн
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
жетварка FENDT 25" Powerflow
11
цена на барање
Жетварка
Година 1999 Километража Сила
Данска, Hemmet
тркала трактор FENDT 724 Profi-Plus
24
80.553 €
Тркала трактор
Година 2016 Километража 6835 м/ч Сила 240 кс
Данска, Lintrup
тркала трактор FENDT 826 Vario S4, med helt nye dæk på
21
100.698 €
Тркала трактор
Година 2016 Километража 5485 м/ч Сила 260 кс
Данска, Lintrup
преса за роло бали FENDT 7200V
1
аукција 26.879 €
Преса за роло бали
Година 2016 Километража Сила
Данска, Ikast
тркала трактор FENDT 612 Favorit LS Turbomatik
20
12.060 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1980 Километража 10639 м/ч Сила 120 кс
Данска, Lintrup
тркала трактор FENDT 818 VARIO TMS
5
36.858 €
Тркала трактор
Година 2004-08-08 Километража 12263 м/ч Сила
Данска, Dk-6920 Videbæk
тркала трактор FENDT 310LSA Turbomatic
23
11.389 €
Тркала трактор
Година 1986 Километража 15121 м/ч Сила 92 кс
Данска, Lintrup
тркала трактор FENDT 311 LSA Turbomatic
17
10.046 €
Тркала трактор
Година 1988 Километража 17498 м/ч Сила 100 кс
Данска, Lintrup
тркала трактор FENDT Farmer 310 LSA Turbomatic
20
12.060 €
Тркала трактор
Година 1985 Километража 11540 м/ч Сила 92 кс
Данска, Lintrup
тркала трактор FENDT 818  Vario TMS
17
33.548 €
Тркала трактор
Година 2006 Километража 12792 м/ч Сила 180 кс
Данска, Lintrup
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се