Филтри -

Земјоделски машини FENDT од Белгија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини FENDT од Белгија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор FENDT 824 Favorit
5
26.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1996 Километража 16700 м/ч Сила 250 кс
Белгија, St. Vith
тркала трактор FENDT 312 Profi Plus S4
1
96.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2018 Километража 1300 м/ч Сила 130 кс
Белгија, St. Vith
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор FENDT 828 Profi Plus
1
69.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2011 Километража 7600 м/ч Сила 280 кс
Белгија, St. Vith
тркала трактор FENDT 924 Vario TMS
1
58.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2004 Километража 7500 м/ч Сила 250 кс
Белгија, St. Vith
тркала трактор FENDT 720 Profi Plus
1
125.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2017 Километража 2500 м/ч Сила 200 кс
Белгија, St. Vith
тркала трактор FENDT 412 Vario TMS
5
цена на барање
Тркала трактор
Година 2009 Километража 5325 м/ч Сила 125 кс
Белгија, St. Vith
тркала трактор FENDT 515 C
1
цена на барање
Тркала трактор
Година 1999 Километража 8250 м/ч Сила 150 кс
Белгија, St. Vith
тркала трактор FENDT 395 GT
6
цена на барање
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1996 Километража 7700 м/ч Сила 115 кс
Белгија, St. Vith
тркала трактор FENDT 514 Power
1
цена на барање
Тркала трактор
Година 2017 Километража 1500 м/ч Сила 150 кс
Белгија, St. Vith
тркала трактор FENDT 100-260 PS
1
цена на барање
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2010 Километража Сила
Белгија, St. Vith
тркала трактор FENDT 600 Serie
1
1.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година Километража Сила
Белгија, St. Vith
тркала трактор FENDT 824 Profi Plus
1
154.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2018 Километража 1400 м/ч Сила 250 кс
Белгија, St. Vith
тркала трактор FENDT 611 LSA
3
20.950 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1991 Километража 9380 м/ч Сила 125 кс
Белгија, St. Vith
тркала трактор FENDT 820 Vario TMS
4
цена на барање
Тркала трактор
Година 2011 Километража 4350 м/ч Сила 205 кс
Белгија, St. Vith
тркала трактор FENDT 816 Favorit
5
цена на барање
Тркала трактор
Година 2003 Километража 8026 м/ч Сила 165 кс
Белгија, St. Vith
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се