Филтри -

Земјоделски машини FENDT од Австрија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини FENDT од Австрија: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
преса за четвртасти бали FENDT 4160v
11
43.800 €
Преса за четвртасти бали
Година 2019-08-08 Километража Сила
Австрија, At-4616 Weisskirchen
тркала трактор FENDT 722 profi
21
105.310 €
Тркала трактор
Година 2015-08-08 Километража 5328 м/ч Сила 223 кс
Австрија, At-8401 Kalsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор FENDT 722 PROFI
21
119.000 €
Тркала трактор
Година 2015 Километража 5328 м/ч Сила 220 кс
Австрија, Kalsdorf
тркала трактор FENDT 724 vario-profi
21
91.700 €
Тркала трактор
Година 2013-08-08 Километража 6618 м/ч Сила 243 кс
Австрија, At-8401 Kalsdorf
тркала трактор FENDT 714 vario
13
66.370 €
Тркала трактор
Година 2009-08-08 Километража 7300 м/ч Сила
Австрија, At-5274 Burgkirchen
тркала трактор FENDT 309LSA
12
17.350 €
Тркала трактор
Година 1984 Километража 9145 м/ч Сила
Австрија, Zwettl
тркала трактор FENDT 722 profi
21
104.200 €
Тркала трактор
Година 2015-08-08 Километража 6183 м/ч Сила 223 кс
Австрија, At-8401 Kalsdorf
тркала трактор FENDT 309lsa
12
15.350 €
Тркала трактор
Година 1984-08-08 Километража 9145 м/ч Сила
Австрија, At-3910 Zwettl
тркала трактор FENDT 722 PROFI
21
104.200 €
Тркала трактор
Година 2015 Километража 6183 м/ч Сила 220 кс
Австрија, Kalsdorf
тркала трактор FENDT 412 vario
4
72.250 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2007-08-08 Километража 2600 м/ч Сила 126 кс
Австрија, At-3721 Limberg
тркала трактор FENDT 724 vario
9
72.000 €
Тркала трактор
Година 2011-08-08 Километража 9050 м/ч Сила 242 кс
Австрија, At-5274 Burgkirchen
тркала трактор FENDT favorit 509 c
10
25.490 €
Тркала трактор
Година 1998-08-08 Километража 9050 м/ч Сила 97 кс
Австрија, At-3321 Stephanshart
тркала трактор FENDT favorit 509 c
10
25.490 €
Тркала трактор
Година 1998-08-08 Километража 9050 м/ч Сила 97 кс
Австрија, At-3321 Stephanshart
сенопревртувач FENDT former 1452
6
15.580 €
Сенопревртувач
Година 2019-08-08 Километража Сила
Австрија, At-4724 Neukirchen A. Walde
косачка FENDT former 1452
6
15.580 €
Косачка
Година 2019-08-08 Километража Сила
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се