Земјоделски машини FENDT Vario

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини FENDT Vario: 651 огласа

тркала трактор FENDT Vario 415 TMS
9
преговара
Тркала трактор
Година 2008 Километража 5740 м/ч Сила 155 кс
Словачка, Šurany
тркала трактор FENDT 718 Vario Profi Plus
8
€ 58.000 USD ≈ US$ 64.415
Тркала трактор
Година 2014 Километража 8150 м/ч Сила
Словенија, Škofja Loka
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор FENDT Vario 939
7
€ 140.000 USD ≈ US$ 155.484
Тркала трактор
Година 2017 Километража 2961 м/ч Сила 287 kW
Словачка
тркала трактор FENDT 936 Vario
15
€ 73.000 USD ≈ US$ 81.074
Тркала трактор
Година 2012 Километража 7653 м/ч Сила 356 кс
Србија, Novi Sad
тркала трактор FENDT 936 VARIO
12
€ 94.900 USD ≈ US$ 105.396
Тркала трактор
Година 2009 Километража 8100 м/ч Сила 360 кс
Австрија, Korneuburg
тркала трактор FENDT 209 Vario F
7
€ 49.950 USD ≈ US$ 55.474
Тркала трактор
Година 2010-08-08 Километража 3600 м/ч Сила 90 кс
Австрија, At-3721 Limberg
тркала трактор FENDT 211 Vario
7
преговара
Тркала трактор
Година 2018-08-08 Километража 10 м/ч Сила 112 кс
Австрија, At-5274 Burgkirchen
тркала трактор FENDT 818 Vario TMS
7
€ 51.800 USD ≈ US$ 57.529
Тркала трактор
Година 2006-08-08 Километража 9379 м/ч Сила 185 кс
Австрија, At-4616 Weißkirchen An Der Traun
тркала трактор FENDT 209 Vario F
7
преговара
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2018-08-08 Километража 278 м/ч Сила 97 кс
Австрија, At-4616 Weißkirchen An Der Traun
тркала трактор FENDT 718 Vario
7
преговара
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2018-08-08 Километража 200 м/ч Сила 180 кс
Австрија, At-5274 Burgkirchen
тркала трактор FENDT 828 Vario S4 Profi Plus
7
преговара
Тркала трактор
Година 2017-08-08 Километража 220 м/ч Сила 280 кс
Австрија, At-5274 Burgkirchen
тркала трактор FENDT 712 Vario
7
€ 31.327 USD ≈ US$ 34.792
Тркала трактор
Година 2002-08-08 Километража 10165 м/ч Сила 125 кс
Австрија, At-4616 Weißkirchen An Der Traun
тркала трактор FENDT Favorit 926 Vario
7
€ 90.000 USD ≈ US$ 99.954
Тркала трактор
Година 2002 Километража 9500 м/ч Сила
Украина, Ковель
тркала трактор FENDT Vario 930
8
US$ 55.000 EUR ≈ € 49.523
Тркала трактор
Година 2009 Километража 12000 м/ч Сила
Украина, Винница
тркала трактор FENDT Vario 936
6
US$ 75.000 EUR ≈ € 67.531
Тркала трактор
Година 2009 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Винница
Омилени : 0 Споредба : 0