Филтри -

Земјоделски машини FENDT

Резултати од пребарување: 1257 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини FENDT: 1257 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор FENDT 936 vario
26
46.500 €
Тркала трактор
Година 2010 Километража 10292 м/ч Сила 360 кс
Холандија, Holten
тркала трактор FENDT Favorit 924 Vario
15
46.207 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2002 Километража Сила 253 кс
Германија, Holle-Grasdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор FENDT 828 Vario S4 Profi
5
142.500 €
Тркала трактор
Година 2015-08-08 Километража 2345 м/ч Сила 287 кс
Германија, 49451 Holdorf
комбајн FENDT 5220 E
1
70.000 € Без ДДВ
Комбајн
Година 2013 Километража 605 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
тркала трактор FENDT 933 Vario
6
79.500 €
Тркала трактор
Година 2009-08-08 Километража 7270 м/ч Сила 330 кс
Германија, Kunde
тркала трактор FENDT 516 Vario SCR Profi
10
106.900 € Без ДДВ
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2015 Километража 2150 м/ч Сила 163 кс
Германија, Borken
тркала трактор FENDT Vario 828 SCR Profi Plus
3
83.900 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година Километража 6700 м/ч Сила
Германија, Aichen
тркала трактор FENDT 826 S4 Profi
8
110.200 €
Тркала трактор
Година 2015 Километража 5040 м/ч Сила 260 кс
Германија, Erbach
тркала трактор FENDT 828 Vario
7
59.900 €
Тркала трактор
Година 2008 Километража 12095 м/ч Сила 275 кс
Романија, ILFOV
преса за четвртасти бали FENDT ROTANA 4180V
13
35.000 € Без ДДВ
Преса за четвртасти бали
Година 2018 Километража Сила
Германија, Schwaförden
тркала трактор FENDT 933 Vario TMS
5
67.500 €
Тркала трактор
Година 2010-08-08 Километража 9400 м/ч Сила 324 кс
Германија, 27793 Wildeshausen
тркала трактор FENDT 826
9
82.000 €
Тркала трактор
Година 2014-08-08 Километража 5300 м/ч Сила 260 кс
Германија, 48480 Spelle
тркала трактор FENDT 516 S4 ProfiPlus mit Cargo Profi und RTK
5
126.724 €
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2018-08-08 Километража 600 м/ч Сила 163 кс
Германија, 31863 Coppenbruegge
тркала трактор FENDT 936 Vario
23
56.500 €
Тркала трактор
Година 2010 Километража 9429 м/ч Сила
Холандија, Holten
тркала трактор FENDT 826 Vario
5
109.040 €
Тркала трактор
Година 2011 Километража 4830 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1257 огласа
Прикажи
Претплати се