Филтри -

Земјоделски машини Expom

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини Expom: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови земјоделски валјак Expom Wał łąkowy MORS 2,75 m/ Meadow roller 2,75 m
3
6.593 € PLN 29.860 PLN
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража Сила
Полска, Choroszcz
нови брана Expom Aktywator борона пружинная полольник
4
ВИДЕО
цена на барање
Брана
Година Километража Сила
Украина, Одесса
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
култиватор Expom 3
5
5.900 €
Култиватор
Година Километража Сила
Австрија, Kirchdorf
слама култиватор Expom Lech 5,6 m
15
4.825 €
Слама култиватор
Година Километража Сила
Германија, Wülfershausen
нови земјоделски валјак Expom Maximus
3
20.300 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Минский р-н, Минская обл, д.Королев Стан
култиватор Expom EXPOM 3
5
5.221 €
Култиватор
Година Километража Сила
Австрија, At-4560 Kirchdorf
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Expom Wektor
1
15.500 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2019 Километража Сила
Украина, Одесса
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се