Филтри -

Земјоделски машини DONDI

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини DONDI: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
реверзибилен плуг DONDI 2 Bottom
9
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
рото фреза DONDI Grüppenfräse DMR 25 NLF/28°
4
3.700 €
Рото фреза
Година Километража Сила
Германија, 26349 Jade
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
диск брана DONDI SDi35I + BR1175
8
12.500 €
Диск брана
Година 2008 Километража Сила
Италија, Grosseto
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се