Филтри -

Земјоделски машини DOMASZ од Украина

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини DOMASZ од Украина: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови машина за сортирање DOMASZ ST
5
ВИДЕО
цена на барање
Машина за сортирање
Година 2020 Километража Сила
Украина
нови приемен бункер DOMASZ KM120S3
17
цена на барање
Приемен бункер
Година 2020 Километража Сила
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови машина за пакување DOMASZ Весовой дозатор для овощей+упаковщик в рашель-мешки
4
20.000 € Без ДДВ
Машина за пакување
Година Километража Сила
Украина, Ровно
нови машина за сортирање DOMASZ Дозатор  в рашель-мешки
2
7.500 € Без ДДВ
Машина за сортирање
Година Километража Сила
Украина, Ровно
нови машина за миење зеленчук DOMASZ CS-110-GRIMME,KMK,EURO-JABELMANN,SORPAC
9
ВИДЕО
цена на барање
Машина за миење зеленчук
Година 2020 Километража Сила
Украина
нови машина за сортирање DOMASZ Полировка овочів - P9200
3
ВИДЕО
цена на барање
Машина за сортирање
Година 2020 Километража Сила
Украина
нови приемен бункер DOMASZ KPW-1000 - Grimme, Climax, Miedema, Amac,
5
ВИДЕО
цена на барање
Приемен бункер
Година 2020 Километража Сила
Украина
нови машина за миење зеленчук DOMASZ PDW-400
13
ВИДЕО
цена на барање
Машина за миење зеленчук
Година 2020 Километража Сила
Украина
нови машина за пакување DOMASZ BIG BAG - KMK, EURO-JABELMANN, SORPAC
5
цена на барање
Машина за пакување
Година 2020 Километража Сила
Украина
нови машина за пакување DOMASZ WE - 30 PLUS - KMK, EURO-JABELMANN, SORPAC
9
ВИДЕО
цена на барање
Машина за пакување
Година 2020 Километража Сила
Украина
нови машина за сортирање DOMASZ SSR - 1 - KMK
9
ВИДЕО
цена на барање
Машина за сортирање
Година 2020 Километража Сила
Украина
нови машина за пакување DOMASZ RA-1 - KMK, EURO-JABELMANN, SORPAC
16
ВИДЕО
цена на барање
Машина за пакување
Година 2020 Километража Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се