Филтри -

Земјоделски машини DOMASZ од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини DOMASZ од Полска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
приемен бункер DOMASZ Aufnahmekorb
5
4.968 € PLN 22.500 PLN
Приемен бункер
Година 2020 Километража Сила
Полска, Choroszcz
нови машина за миење зеленчук DOMASZ Waschmaschine
11
10.400 € PLN 47.100 PLN
Машина за миење зеленчук
Година 2020 Километража Сила
Полска, Choroszcz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови машина за миење зеленчук DOMASZ Poliermaschine P9200
3
7.065 € PLN 32.000 PLN
Машина за миење зеленчук
Година 2020 Километража Сила
Полска, Choroszcz
нови машина за миење зеленчук DOMASZ CS-55/ clean brushes
3
1.987 € PLN 9.000 PLN
Машина за миење зеленчук
Година 2020 Километража Сила
Полска, Choroszcz
нови машина за пакување DOMASZ WE - 50 PLUS
2
5.520 € PLN 25.000 PLN
Машина за пакување
Година 2020 Километража Сила
Полска, Choroszcz
нови машина за пакување DOMASZ RA - 1 Rollstock/Raschelmaschine/Rampe auto
6
28.480 € PLN 129.000 PLN
Машина за пакување
Година 2020 Километража Сила
Полска, Choroszcz
нови машина за сортирање DOMASZ WE-30 PLUS
3
6.403 € PLN 29.000 PLN
Машина за сортирање
Година 2020 Километража Сила
Полска, Choroszcz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се