Земјоделски машини DEUTZ-FAHR Agrotron

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини DEUTZ-FAHR Agrotron: 190 огласа

тркала трактор DEUTZ-FAHR Agrotron K 610 Premium Plus
7
€ 63.400 USD ≈ US$ 70.393
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2010-08-08 Километража 3270 м/ч Сила 112 кс
Австрија, At-86479 Aichen
тркала трактор DEUTZ-FAHR Agrotron 130 med nyoverhalt motor
33
€ 19.158 USD ≈ US$ 21.271
Тркала трактор
Година 2006 Километража 12200 м/ч Сила 128 кс
Норвешка, Tiller
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тркала трактор DEUTZ-FAHR Agrotron 7230 TTV
6
€ 70.500 USD ≈ US$ 78.276
Тркала трактор
Година 2015 Километража 2601 м/ч Сила 230 кс
Унгарија, Baja
тркала трактор DEUTZ-FAHR AGROTRON K 610 PREMIUM PLUS
12
€ 52.000 USD ≈ US$ 57.736
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2010 Километража 3200 м/ч Сила 111 кс
Австрија, Attnang-Puchheim
тркала трактор DEUTZ-FAHR AGROTRON 6165
21
€ 99.500 USD ≈ US$ 110.475
Тркала трактор
Година 2018 Километража 220 м/ч Сила 165 кс
Австрија, Korneuburg
тркала трактор DEUTZ-FAHR Agrotron 6160
7
€ 69.000 USD ≈ US$ 76.611
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2013-08-08 Километража 1430 м/ч Сила 163 кс
Германија, De-24217 Schönberg
тркала трактор DEUTZ-FAHR Agrotron 6140
3
€ 48.000 USD ≈ US$ 53.294
Тркала трактор
Година 2015-08-08 Километража 6140 м/ч Сила 140 кс
Франција, Fr-50700 Rn 3 - Le Mont Rouge Valognes
тркала трактор DEUTZ-FAHR Agrotron 4.85
3
€ 27.500 USD ≈ US$ 30.533
Тркала трактор
Година Километража 6670 м/ч Сила 84 кс
Германија, De-83104 Tuntenhausen
тркала трактор DEUTZ-FAHR AGROTRON
4
€ 25.000 USD ≈ US$ 27.757
Тркала трактор
Година 2006-08-08 Километража 7500 м/ч Сила 131 кс
Франција, Fr-50700 Rn 3 - Le Mont Rouge Valognes
тркала трактор DEUTZ-FAHR Agrotron 150
5
€ 25.000 USD ≈ US$ 27.757
Тркала трактор
Година 1997-08-08 Километража 6071 м/ч Сила 151 кс
Германија, De-74214 Schöntal
тркала трактор DEUTZ-FAHR Agrotron K 430
7
преговара
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2009-08-08 Километража 4850 м/ч Сила 126 кс
Германија, De-59457 Werl
тркала трактор DEUTZ-FAHR AGROTRON M 625
4
€ 47.000 USD ≈ US$ 52.184
Тркала трактор
Година 2012-08-08 Километража 3828 м/ч Сила 160 кс
Франција, Fr-50700 Rn 3 - Le Mont Rouge Valognes
тркала трактор DEUTZ-FAHR AGROTRON 90 MK3
3
€ 18.000 USD ≈ US$ 19.985
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2003-08-08 Километража 7250 м/ч Сила 90 кс
Франција, Fr-50700 Rn 3 - Le Mont Rouge Valognes
тркала трактор DEUTZ-FAHR Agrotron 106 MK3
7
€ 25.556 USD ≈ US$ 28.375
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2001-08-08 Километража 5505 м/ч Сила 110 кс
Германија, Hamburg
тркала трактор DEUTZ-FAHR Agrotron 6160
7
€ 71.849 USD ≈ US$ 79.774
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година Километража 1200 м/ч Сила 160 кс
Германија, De-24217 Schönberg
Омилени : 0 Споредба : 0