Земјоделски машини DEUTZ-FAHR

Резултати од пребарување: 794 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини DEUTZ-FAHR: 794 огласа

тркала трактор DEUTZ-FAHR Fahr DX6.50
41
аукција 7.397 € SEK USD 78.000 SEK ≈ 8.216 US$
Тркала трактор
Година 1986 Километража Сила 137 кс
Шведска, Karlstad
комбајн DEUTZ-FAHR 6040
30
58.890 € USD ≈ 65.415 US$
Комбајн
Година 2016 Километража 730 м/ч Сила 250 кс
Турција, İstanbul
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
тркала трактор DEUTZ-FAHR Agrotron TTV 1145
31
35.000 € USD ≈ 38.878 US$
Тркала трактор
Година 2004 Километража 4200 м/ч Сила 145 кс
Босна и Херцеговина, Brezovo Polje
комбајн DEUTZ-FAHR Fahr 5680 HTS
8
26.900 € USD ≈ 29.881 US$
Комбајн
Година 2003 Километража 6000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
тркала трактор DEUTZ-FAHR M620
4
36.500 € HUF USD 12.250.000 HUF ≈ 40.547 US$
Тркала трактор
Година 2012 Километража 3350 м/ч Сила
Унгарија, Baja
мини трактор DEUTZ-FAHR AGROPLUS 95
21
28.900 € USD ≈ 32.102 US$
Мини трактор
Година 2002 Километража 4370 м/ч Сила 92.45 кс
Австрија, Attnang-Puchheim
комбајн DEUTZ-FAHR Fahr 5680 HTS
8
преговара
Комбајн
Година 2005 Километража 2368 м/ч Сила
Ирска, Borris
тркала трактор DEUTZ-FAHR AGROPLUS 87
15
33.900 € USD ≈ 37.656 US$
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2006 Километража 4950 м/ч Сила 87.01 кс
Австрија, Korneuburg
тркала трактор DEUTZ-FAHR AGROTRON K610
7
44.159 € USD ≈ 49.052 US$
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 2010-08-08 Километража 3142 м/ч Сила 112 кс
Австрија, At-2100 Korneuburg
тркала трактор DEUTZ-FAHR Agrotron 180.7 Profiline
7
35.833 € USD ≈ 39.803 US$
Тркала трактор
Година 2007-08-08 Километража 6300 м/ч Сила 170 кс
Австрија, At-8230 Hartberg
тркала трактор DEUTZ-FAHR Agrotron M 620 Premium
7
43.333 € USD ≈ 48.134 US$
Тркала трактор
Година 2010-08-08 Километража 5792 м/ч Сила 163 кс
Австрија, At-8230 Hartberg
тркала трактор DEUTZ-FAHR DX 4.50 A
7
10.417 € USD ≈ 11.571 US$
Тркала трактор
Година 1985-08-08 Километража 7163 м/ч Сила 82 кс
Австрија, At-2100 Korneuburg
тркала трактор DEUTZ-FAHR DX 3.90
7
11.416 € USD ≈ 12.681 US$
Тркала трактор
Година 1994-08-08 Километража 6531 м/ч Сила 75 кс
Австрија, At-2100 Korneuburg
тркала трактор DEUTZ-FAHR Allradtraktoren
5
22.500 € USD ≈ 24.993 US$
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година 1984 Километража 7000 м/ч Сила 59.82 кс
Австрија, Korneuburg
сенопревртувач DEUTZ-FAHR 5000
5
850 € USD ≈ 944 US$
Сенопревртувач
Година Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 794 огласа
Прикажи
Претплати се