Земјоделски машини CLAAS Lexion

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Земјоделски машини CLAAS Lexion: 752 огласа

комбајн CLAAS Lexion 450
11
€ 46.000 USD ≈ US$ 50.899
Комбајн
Година 2002 Километража 3600 м/ч Сила
Словачка, Šurany
комбајн CLAAS Lexion 560
8
€ 112.500 BGN USD BGN 220.000 ≈ US$ 124.466
Комбајн
Година 2007 Километража 2693 м/ч Сила 355 кс
Бугарија, Елхово
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
комбајн CLAAS LEXION 460
1
€ 43.460 BGN USD BGN 85.000 ≈ US$ 48.089
Комбајн
Евро Euro 3
Година 1997 Километража 4600 м/ч Сила 300 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
комбајн CLAAS КОМБАЙН  LEXION 570
10
€ 76.690 BGN USD BGN 150.000 ≈ US$ 84.863
Комбајн
Година 2005 Километража 4050 м/ч Сила 375 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
комбајн CLAAS LEXION 570
10
€ 79.250 BGN USD BGN 155.000 ≈ US$ 87.692
Комбајн
Евро Euro 5
Година 2005 Километража 3678 м/ч Сила 375 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
комбајн CLAAS LEXION 580 TT
10
€ 89.480 BGN USD BGN 175.000 ≈ US$ 99.007
Комбајн
Евро Euro 5
Година 2004 Километража 2931 м/ч Сила 430 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
силажен комбајн CLAAS LEXION 450
1
€ 43.460 BGN USD BGN 85.000 ≈ US$ 48.089
Силажен комбајн
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 3860 м/ч Сила 275 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
комбајн CLAAS LEXION 580 TT 4X4
8
€ 109.900 BGN USD BGN 215.000 ≈ US$ 121.637
Комбајн
Година 2006 Километража 2350 м/ч Сила 430 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
комбајн CLAAS LEXION 580 TT
1
€ 92.030 BGN USD BGN 180.000 ≈ US$ 101.836
Комбајн
Евро Euro 4
Година 2005 Километража 2870 м/ч Сила 430 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
комбајн CLAAS LEXION 760 TT
7
€ 161.100 BGN USD BGN 315.000 ≈ US$ 178.212
Комбајн
Година 2011 Километража 1850 м/ч Сила 530 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
комбајн CLAAS LEXION 480 4X4
13
€ 58.800 BGN USD BGN 115.000 ≈ US$ 65.062
Комбајн
Година 2001 Километража 3678 м/ч Сила 400 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
комбајн CLAAS LEXION 480
11
€ 38.350 BGN USD BGN 75.000 ≈ US$ 42.431
Комбајн
Евро Euro 4
Година 1998 Километража 4121 м/ч Сила 400 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
комбајн CLAAS LEXION 760 TT
11
€ 150.800 BGN USD BGN 295.000 ≈ US$ 166.897
Комбајн
Евро Euro 4
Година 2011 Километража 2503 м/ч Сила 530 кс
Бугарија, СИЛИСТРА
комбајн CLAAS Lexion 550
8
€ 96.100 USD ≈ US$ 106.335
Комбајн
Година 06/2007 Километража 4500 м/ч Сила 467 кс
Бугарија, Вълчедръм
комбајн CLAAS Lexion 600
7
€ 102.000 USD ≈ US$ 112.863
Комбајн
Година 06/2008 Километража 3600 м/ч Сила 501 кс
Бугарија, Вълчедръм
Омилени : 0 Споредба : 0